ارائه ظرف یکبار مصرف خرما

بسته بندی خرما در گذشته در جعبه های مقوایی و یا به صورت فله بود. این جعبه ها هنوز هم مورد استفاده قرار می ‌گیرند اما به دلیل بالا رفتن قیمت بالای مقوا و عدم مقاومت در برابر فشار، استفاده از آنها در سال‌های اخیر کمتر شده است و محصولات جایگزین مناسبی برای آنها پیدا شده‌اند.
ظرف یکبار مصرف خرما به عنوان محصولی بسیار مناسب برای نگه داری این میوه مورد استفاده قرار می گیرد. ارائه این ظرف توسط فروشنده آن در بازار انجام می ‌شود و کسانی که به این ظرف نیاز دارند می ‌توانند در تماس مستقیم با ارائه کننده آن را سفارش دهند.

ارائه ظرف یکبار مصرف خرما

مشخصات ظرف یکبار مصرف خرما

مشخصات ظرف یکبار مصرف خرما ظرف یکبار مصرف خرما به دلیل مشخصات ویژه ای که دارد برای بسته بندی خرما مورد استفاده قرار می ‌گیرند. از مشخصات ظرف خرما می توان به ابعاد آن اشاره کرد. ابعاد این ظروف اغلب به صورت مستطیلی و در ظرفیت های مختلف می باشد و ظرف های در حجم های بزرگ سطلی نیز وجود دارند.

مشخصات منحصر به فرد این ظرف باعث شده است که به تدریج استفاده از آن رواج پیدا کند. این ظرف از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و به دلیل ساختار ویژه ای دارد مانع از ارتباط هوا و رطوبت با خرما می شود و به این ترتیب خرما از ماندگاری بالایی برخوردار خواهد بود.

این ظرف از نظر شیمیایی خنثی است و باعث ایجاد تغییر رنگ و طعم در خرما نمی شود. از دیگر مشخصات این ظرف می ‌توان به درب دار بودن آن اشاره کرده که قابلیت چفت شدن بسیار عالی با بدنه ظرف را دارد. این ظرف معمولاً در رنگ روشن ارائه می ‌شود تا خریداران خرما به راحتی بتوانند همه بخش های خرمای قرار داده شده در این ظرف را مشاهده کنند.

نوع سطلی این ظرف در گنجایش زیاد نیز به بازار ارائه شده است که با داشتن دسته باریک قابلیت حمل و نقل آسانی دارند.

فروشنده ظرف یکبار مصرف خرما

فروشنده ظرف یکبار مصرف خرما فروشنده ظرف یکبار مصرف خرما اقدام به ارائه انواع مختلف این ظرف با کیفیت های عالی نموده است و خریداران این ظرف که اغلب کارگاه های بسته بندی یا تولیدکنندگان خرما هستند می ‌توانند ظرف مورد نیاز خود را از این فروشنده درخواست نمایند.

این فروشنده انواع مختلف این ظرف را در وب سایت فروشگاهی خود و در بخش محصولات ارائه کرده است تا خریداران بتوانند با مراجعه به این بخش از سایت انواع آن را مشاهده و با مشاهده مشخصات و تصویر هر یک از ظرف ها نسبت به انتخاب گزینه مورد نظر اقدام کنند.

ارتباط با این فروشنده از طریق این وب سایت به راحتی انجام می ‌گیرد و ثبت سفارش در کوتاهترین زمان ممکن قابل انجام است. در این سایت شماره تلفن فروشنده و لینک شبکه های اجتماعی نیز موجود بوده که باعث می ‌شوند ارتباط شبانه روزی بین خریدار و فروشنده ممکن گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما