ارائه ظروف یکبار مصرف فانتزی

امروزه تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف با ایجاد تنوع در محصولات تولیدی خود، در تلاش هستند که طیف گسترده ای از این ظروف را با ابعاد، رنگ ها و شکل های مختلفی تولید کنند تا مورد استقبال عموم مردم قرار گیرد. در بین انواع ظروف یکبار مصرف فانتزی، ظروف شفاف کریستالی امروزه بیشتر مورد پسند عموم مردم قرار گرفته است. ارائه انواع ظروف یکبار مصرف فانتزی باید با قیمت های مناسبی صورت بگیرد.

ارائه ظروف یکبار مصرف فانتزی

مشخصات ظروف یکبار مصرف فانتزی

مشخصات ظروف یکبار مصرف فانتزی برخی از مشخصات ظروف فانتزی:

اصولا ظروف یکبار مصرف فانتزی دارای طرح های جذاب با رنگ بندی مختلفی است که همین امر امکان استفاده از این ظروف را بیشتر کرده است. به طور کلی ظروف یکبار مصرف فانتزی دارای طیف گسترده ای است.

اصولا ظروف یکبار مصرف فانتزی دارای طرح ها شکل های مختلفی هستند، برخی از آن ها عبارتند از:

 1. کاسه های کوچک چهارگوش
 2. انواع بشقاب طرح دار
 3. انواع سینی های گرد طرح دار
 4. ظروف ژله
 5. ظروف دسر
 6. و …

که اصولا این ظروف فانتزی شیک دارای رنگ های شاد و متنوعی صورتی، عسلی، بی رنگ، سبز و …. هستند.

فانتزی و مدرن بودن ظروف یکبار مصرف را هم می توانیم بر طبق نوع طراحی در نظر گرفت و هم بر اساس رنگی که تولید کنندگان برای تولید و عرضه استفاده می کنند. استفاده از این ظروف می تواند سبب ایجاد حس بهتر به مصرف کننده شود و از اینرو اکثر مردم استقبال بهتری از این ظرف ها می کنند.

آشنایی با کاربرد ظروف یکبار مصرف فانتزی:

ظروف یکبار مصرف فانتزی با هدف بکارگیری در مکان های مختلف تولید می شوند، ولی به طور کلی امروزه در برخی از مکان ها، استفاده از این ظروف مورد بیشتری واقع شده است. برخی از این مکان ها عبارتند از:

 • رستوران ها
 • غذاهای آماده بیرون بر
 • کافی شاپ ها
 • انواع سالن های پذیرایی
 • هتل های لوکس
 • ادارات مختلف

مراکز تولید ظروف یکبار مصرف فانتزی

مراکز تولید ظروف یکبار مصرف فانتزی غالبا قیمت فروش انواع و اقسام ظروف یکبار مصرف فانتزی از نوع های معمولی این ظروف گران تر است. و دلیل این امر هم داشتن زیبایی و شیک بودن است. ولی با این وجود خرید این گونه ظروف از طرف خریداران با استقبال بیشتری مواجه شده است.

قابل ذکر است که قیمت ظروف یکبار مصرف فانتزی بر اساس طرح و جنس متفاوت آن ها متغییر است. هر چه کیفیت این ظروف بالاتر رود، اطمینان مردم برای استفاده از آن ها و اینکه ضرری برای سلامتیشان ندارد افزایش می یابد.

فاکتورها تاثیر گذار بر قیمت ظروف فانتزی:

 1. سایز ظروف
 2. طرح ها و رنگ های ظروف
 3. کیفیت ظروف یکبار مصرف فانتزی
 4. قیمت روز

قابل ذکر است که چنانچه ظروف یکبار مصرف فانتزی به صورت عمده خریداری شود، قیمت آن برای خریدار مقرون به صرفه تر خواهد شد. تولید ظروف یکبار مصرف درآمد زایی خوبی به همراه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما