استعلام قیمت لیوان یکبار مصرف گیاهی

در عصر جدید استفاده از ظروف یکبار مصرف به خصوص لیوان های یکبار مصرف با گسترش بسیار چشمگیری مواجه شده است.از آنجایی که همه می دانند استفاده از ظروف یکبار مصرف خصوصا به منظور استفاده برای مواد غذایی و نوشیدنی های گرم بسیار سرطان زا و خطرناک است.بسیاری از کارخانجات اقدام به تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی نموده اند . برای استعلام قیمت لیوان یکبار مصرف گیاهی می توانید به لینک های ارتباطی موجود در سایت فروشگاهی ما مراجعه نمایید.

استعلام قیمت لیوان یکبار مصرف گیاهی

مشخصات لیوان یکبار مصرف گیاهی

مشخصات لیوان یکبار مصرف گیاهی لیوان های یکبار مصرف گیاهی بر عکس لیوان های پلاستیکی که بر پایه های پلاستیک و مواد نفتی ساخته می شوند بر پایه مواد گیاهی مانند ذرت نشاسته و سیب زمینی ساخته می شوند .

پس از مصرف در دوره بسیار کوتاهی به طبیعت بازگردانده می‌شوند و یا به عنوان خوراک دام ها در بسیاری از گاوداری ها مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر شما مواد غذایی گرم که دمای آن‌ها بیش از ۶۰ درجه سانتیگراد باشد را داخل ظروف یکبار مصرف بریزید قطعا خاصیت سرطان زایی این ظروف را به بیش ۱۰ برابر افزایش داده اید .

ولی لیوان یکبار مصرف گیاهی در برابر گرمای مواد غذایی مقاوم بوده و داغ بودن نوشیدنی های موجود در آن منجر به آسیب به بافت آن و آزاد شدن مواد سرطان زا نمی‌شود.

لیوان های یکبار مصرف گیاهی یک مشخصات بسیار بارزی برای تشخیص دارند. از جمله مشخصات لیوان گیاهی که می توان به آسانی آن را تشخیص داد ظاهر این ظرف می باشد.

اگر شما ظروف یکبار مصرف گیاهی را در برابر آفتاب بگیرید باید بافتی یکنواخت را مشاهده کنید و هیچ رگه ای را در ظرف مشاهده نکنید.

وجود بافت غیر متراکم و غیر یکنواخت و همچنین وجود رگه های متعدد و قسمت های ضخیم و نازک متعدد در ظروف یکبار مصرف بیان‌گر تقلبی بودن و گیاهی نبودن این ظروف می باشد.

در صورت مشاهده چنین ظروفی نسبت به غیر گیاهی بودن آن اطمینان پیدا کنید و از خرید آن جدا خودداری نمایید.

فروشنده لیوان یکبار مصرف گیاهی

فروشنده لیوان یکبار مصرف گیاهی امروزه استفاده از لیوان های یکبار مصرف گیاهی در بسیاری از مراسم ها، تالارها، مهمانی‌ها، و بسیاری از مراکز پخش چای و نوشیدنی های نذری توسعه چشمگیری پیدا کرده است به دلیل همین افزایش تقاضا، پخش و فروش این لیوان ها نیز با افزایش رو به رو شده است.

ما نیز به عنوان یک فروشنده لیوان یکبار مصرف گیاهی اقدام به پخش و فروش مستقیم این لیوان ها به صورت غیر حضوری با کیفیتی بسیار عالی و قیمتی استثنایی نموده‌ایم.

قیمت عالی و منصفانه برای محصولات ارائه شده توسط ما به دلیل بی کیفیتی این محصولات نیست، بلکه به دلیل کوتاه کردن دست واسطه ها در خرید آنها می باشد.

شما می توانید در صورت خرید غیر حضوری از سایت فروشگاهی ما و مشاهده محصولات ما از نزدیک متوجه کارایی و کیفیت آنها باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما