استعلام قیمت کیسه زباله صنعتی

به طور کلی انواع و اقسام کیسه زباله به صورت سنگین و سبک جهت جمع آوری زباله های ادارات، منازل، بیمارستان ‌ها، مراکز صنعتی و عمومی در سایزها و همچنین رنگ های متنوع در بازار عرضه شده اند، که امروزه استفاده زیادی از این کیسه زباله ها مخصوصاً در بخش صنعتی می شود.

جهت استعلام قیمت کیسه زباله صنعتی می توانید به اینترنت رجوع کنید و قیمت های تقریبی این کالا را به دست آورید.

استعلام قیمت کیسه زباله صنعتی

راهنمای انتخاب کیسه زباله صنعتی

راهنمای انتخاب کیسه زباله صنعتی

انواع کیسه زباله صنعتی:

  • کیسه های زباله ساده و یا چاپی
  • کیسه های زباله بند دار و بدون بند
  • کیسه های زباله رولی یا برگه ای

چگونگی انتخاب کیسه زباله صنعتی:

غالباً کیسه های زباله صنعتی جهت جمع آوری فضولات و زباله‌ های مراکز صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به اینکه اکثر مصرف ‌کنندگان عادت به استفاده از کیسه‌ های زباله نوع سنتی دارند، این کیسه های زباله در مدل های مختلف به صورت رولی و یا ساده تولید و جهت بسته بندی زباله ها به بازار عرضه شده است و کارخانه ها هم سعی می کند این کیسه زباله را با بهترین مواد اولیه تولید کنند.

کیسه های زباله اصولاً از مواد درجه یک و در اندازه‌ های متفاوت و با رنگ ‌های مختلفی مانند سفید، آبی، مشکی و یا حتی رنگ های قابل سفارش توسط مشتریان تولید و عرضه می ‌شوند.

ابعاد مختلف کیسه زباله های تولید شده به شرح زیر می باشد:

اصولاً کیسه‌ های زباله نسبت به نوع کاربری که دارند در رنگ ها و ضخامت و همچنین سایزهای متفاوتی تولید می شوند. بیشتر این ابعاد قابل استفاده برای کیسه زباله ها 55*70 ، 70*90 ، 80*120 می باشد که این سایز ها بیشتر جهت زباله های صنعتی قابل استفاده هستند.

قابل ذکر است که برخی از کیسه زباله ها به صورت به مواد بازیافتی قابل تولید می باشند. این کیسه پلاستیک ها به سبب بازیافتی بودن دارای وزن بیشتری نسبت به مواد نو می باشند، که این قضیه سبب می‌ شود محصول نهایی تولید شده دارای وزن سنگین تری نسبت به سایر کیسه های زباله تولید شده از مواد نو باشند. در واقع هر چقدر کیسه های زباله بازیافتی دارای قیمت پایین تری هستند دارای بوی نا خوشایندتری می باشد و همچنین به سبب استفاده چندباره از مواد دارای بو غیر قابل تحملی می شوند. در صورتی که کیسه های نو معمولاً بدون بو می باشند و گاهی به درخواست مشتری دارای بوی عطر هستند.

فروشگاه عرضه کیسه زباله صنعتی

فروشگاه عرضه کیسه زباله صنعتی

امروز در بخش صنعت همانند سایر قسمت‌ های دیگر نیازمند انواع کیسه زباله جهت جمع آوری زباله های این بخش هستند. تولیدکنندگان باید این کیسه زباله ها را با کیفیتی مناسب و درجه ‌بندی سطح بالا تولید کنند تا این کیسه ها استحکام بالاتری داشته باشند و به سرعت پاره نشوند.

انواع فروشگاه عرضه کیسه زباله صنعتی باید تمهیدات در جهت دسترسی سریع تر و راحتتر و البته قیمت مناسب تر از این کیسه زباله ها در نظر بگیرند تا خریدار راحت‌ تر بتواند نیاز خود را رفع کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما