بازار فروش سفره یکبار مصرف 15 متری

به طوری که سفره های یکبار مصرف در انواع و اقسام طرحها و رنگ های گوناگونی در بازار قابل عرضه هستند، خریداران می‌ توانند بر اساس نیاز خود اقدام به خرید کنند. سفره های یکبار مصرف دارای سایز ها و اندازه های نامحدود می باشند که از این جهت در هنگام خرید دست خریدار را باز نگه می دارند. با توجه به اینکه استفاده از سفره های یکبار مصرف بسیار راحت تر از سفره های قدیمی و سنتی می باشد، امروزه بازار فروش سفره یکبار مصرف 15 متری بسیار پر رونق است.

بازار فروش سفره یکبار مصرف 15 متری

ویژگی های سفره یکبار مصرف باکیفیت

ویژگی های سفره یکبار مصرف باکیفیت آشنایی با برخی از ویژگی های سفره باکیفیت یکبار مصرف:

 • نیازی به تمیزکاری سفره برای استفاده مجدد نیست
 • دارای رنگ های متنوع و طرح های بسیار زیبایی می باشد
 • دارا بودن کیفیت عالی و قیمتی مناسب

به طور کلی در سال ‌های اخیر به سبب تغییر سبک زندگی افراد و تمایل به داشتن زندگی آسان تر، افراد سعی می‌ کنند راه کارهایی جهت ایجاد راحتی بیشتر پیدا کنند. یکی از این موارد استفاده از ظروف و لوازم یکبار مصرف می باشند. که در بین این موارد استفاده از سفره یکبار مصرف و رواج بسیار زیادی پیدا کرده است.

به جرات می ‌توان گفت که خرید سفره های یکبار مصرف، امروزه در سبد خرید اکثر مردم گنجانده شده است و هنگامی که خریدار جهت خرید سفره یکبار مصرف به فروشگاه های مختلف مراجعه می کنند با انواع و اقسام طرح ها و رنگ های سفره های یکبار مصرف با متراژ متفاوت مواجه می‌ شوند و در این حالت اگر مردم اطلاعات کافی راجع به ویژگی های سفره های یکبار مصرف داشته باشند و بهتر می توان خرید خود را انجام دهند.

انواع و اقسام سفره یکبار مصرف:

 1. سفره های یکبار مصرف پلیمری
 2. سفره های یکبار مصرف کاغذی
 3. سفره های یکبار مصرف opp

در بین انواع مختلفی از سفره ها که ذکر شد، سفره های یکبار مصرف پلیمری جزو اولین و پرطرفدارترین نوع سفره ها می باشد. زیرا این سفره ها دارای ضخامت و طرح ها و متراژ متنوع می باشد و قیمت مناسب تری دارد.

استعلام قیمت سفره یکبار مصرف 15 متری

استعلام قیمت سفره یکبار مصرف 15 متری

با توجه به وجود نوسان قیمت در بازار خرید انواع سفره یکبار مصرف، نمی توانیم قیمت دقیقی برای این محصول در نظر بگیریم. ولی مشتریان محترم می توانند جهت استعلام قیمت سفره به صورت تقریبی انواع سفره یکبار مصرف با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشند.

بخشی از فاکتورهای تاثیر گذار و قیمت سفره یکبار مصرف:

 • متراژ سفره
 • کیفیت سفره یکبار مصرف
 • نوع جنس سفره یکبار مصرف
 • قیمت روز سفره یکبار مصرف
 • و…

حتما در زمان خرید سفره های یکبار مصرف نایلونی باید به کیفیت آن توجه کنید. زیرا استفاده از مواد اولیه نا مرغوب در سلامت افراد بسیار اثرات بدی می گذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما