بازار فروش کیسه زباله توپی

کیسه زباله، وسیله ای است که از جنس پلاستیک ساخته می شود و از آن برای جمع اوری کردن و حمل زباله ها استفاده می گردد. این محصولات پلاستیکی، نرخ ارزانی دارند و افراد به راحتی می توانند آن ها را دور بیندازند. درضمن به دلیل جنسی که دارند، رطوبت و آلودگی را از خود عبور نمی دهند و آن ها را به محیط های دیگر منتقل نمی کنند. بازار فروش کیسه زباله توپی، مدل های مختلفی از این محصولات را عرضه می کند.

بازار فروش کیسه زباله توپی

انواع کیسه زباله توپی کدام اند؟

انواع کیسه زباله توپی کدام اند؟ با پیدایش زندگی شهری و افزایش جمعیت سطح دنیا، مدیران و مهندسان به فکر راه چاره ای برای جمع آوری کردن صحیح زباله ها افتادند و در این راستا کیسه زباله توپی و رولی تولید شد. آیا می دانید که انواع کیسه زباله توپی کدامند؟ برای دریافت پاسخ این سوال با ما همراه باشید.

این کیسه ها چند مدل مختلف دارند، که برخی از آن ها شامل موارد زیر است:

کیسه های نازک: این مدل از کیسه ها بدنه ای نسبتا نازک دارند و احتمال دارد خیلی راحت از هم گسسته شوند. برای همین هم از آن ها برای جابجا کردن زباله های سبک وزن، کم حجم، بی خطر و خشک استفاده می شود. مثلا نمی توان خرده شیشه را با این نوع کیسه حمل کرد.

کیسه های ضخیم: این محصولات ضخامت بیشتری از نوع قبلی دارند و ممکن است دو لایه باشند. رنگ این کیسه ها معمولا مشکی است و می توان با استفاده از آن ها مواد دور ریختنی تر، پر حجم، سنگین وزن و یا وسایل برنده و خطرناک را حمل نمود.

کیسه های بیمارستانی: این نوع کیسه ها خیلی ضخیم تر می باشند و مخصوص حمل مواد خطرناک و سمی بیمارستانی هستند. چرا که به هیچ وجه این مواد را از خود پس نخواهند داد.

راهنمای خرید کیسه زباله توپی

راهنمای خرید کیسه زباله توپی واحد های تولیدی داخلی، با استفاده از مواد پلیمری، به تولید انواع و اقسام کیسه های زباله پلاستیکی می پردازند و آن ها را در بسته بندی های مختلفی در بازار های مصرف سطح کشور توزیع نموده و به دست عموم مردم می رسانند.

برای دریافت راهنمای خرید کیسه زباله توپی متناسب با نوع نیاز خود، می توانید از بخش های مختلف همین وب سایت استفاده کنید و اطلاعات مربوط به این محصولات را مطالعه نمایید.

درضمن شما همراهان گرامی امکان این را دارید، که از همین طریق به سادگی و سهولت محصول مورد نظر را سفاش داده و خریداری کنید. بدین ترتیب می توانید بدون خروج از خانه محصول را تهیه کنید. همکاران ما در این مجموعه محصول را از طریق پیک یا پست برای شما ارسال خواهند کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما