بررسی بازار گالن 5 لیتری پلی اتیلن

پلی اتیلن یا پلی اتن نوعی پلیمر است که دارای ساختار ساده بوده و ارزان قیمت است . پلیمر یا بسپار ماده‌ای دارای مولکول‌های بزرگ است که این مولکول ها از به هم پیوستن تکپارها یا مونومرها که واحدهای کوچک تکرار شونده هستند ، تشکیل شده اند . یکی از محصولاتی که به وسیله ی این مواد ساخته می شود گالن های پلاستیکی با ظرفیت های مختلف است ، که گالن 5 لیتری پلی اتیلن یکی از آن هاست . در ساخت این گالن ها از نوع سنگین پلی اتیلن استفاده می شود .

بررسی بازار گالن 5 لیتری پلی اتیلن

کاربرد انواع گالن پلاستیکی 5 لیتری

کاربرد انواع گالن پلاستیکی 5 لیتری

گالن های پلاستیکی کاربرد های بسیار زیاد و متنوعی دارند . می توان از آن ها برای نگهداری انواع مواد شیمیایی ، رزین ها ، شوینده های خانگی ، مواد نفتی و پتروشیمی ، مواد غذایی ، روغن های خوراکی و … استفاده نمود .

گالن های پلاستیکی دارای وزن کمی هستند و مقاومت و انعطاف بالایی دارند به همین دلیل در صنعت پلاستیک سازی بسیار پر کاربرد هستند . با انتخاب این محصولات می توان در وقت و هزینه ها صرفه جویی نمود . از دیگر مزایای این گالن ها این است که تجزیه ناپذیر بوده و مایعات در آن ها تبخیر نمی شود ، بنابراین برای نگهداری انواع مایعات بسیار مناسب هستند . این گالن ها همچنین در شرایط آب و هوایی مختلف مانند ؛ آب و هوای گرم و خشک یا سرد و مرطوب قابل استفاده هستند .

گالن 5 لیتری پلی اتیلن می تواند بنا به در خواست خریداران به صورت گالن پلاستیکی ساده یا گالن هایی با طرح ها و رنگ های مختلف تولید شود .

قیمت نهایی انواع گالن 5 لیتری پلی اتیلن

قیمت نهایی انواع گالن 5 لیتری پلی اتیلن

در شرایط کنونی تولید و خرید و فروش گالن های پلاستیکی در کشور به راحتی انجام می پذیرد ، بنابر این گالن پلاستیکی ارزان را می توان به آسانی از فروشگاه های معتبر یا به طور مستقیم از کارخانه های تولید این محصولات خریداری نمود .گالن های پلاستیکی در حجم های مختلفی تولید می شوند . این گالن ها می توانند شفاف یا مات باشند .

گالن 5 لیتری پلی اتیلن یکی از پرکاربرد ترین گالن های پلاستیکی است . می توان از پلاستیک های بازیافتی نیز برای ساخت این گالن ها استفاده نمود که در این صورت کیفیت آن ها کاهش می یابد .این گالون ها یک درب پلمپ نیز دارند که معمولا دارای فوم است . درب این گالون ها نیز از پلی اتیلن سنگین ساخته شده و دارای استحکام بالایی است . با در دست گرفتن این درب ها می توان به مقاوم بودن آن ها پی برد .قیمت این محصولات همانطور که گفته شد ارزان بوده و استفاده از آن ها مقرون به صرفه است .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما