بهترین فروشنده بطری نوشیدنی صادراتی

در معرفی بهترین بطری نوشیدنی صادراتی که اکنون در بازارهای خارجی نیز با عرضه انبوه مواجه گشته و به طور کلی اهمیت و ارزش تجاری بالایی را به خود اختصاص داده، می توان بطری نوشیدنی پت را نام برد که با توجه به برخورداری از ویژگی های مطلوبی مانند وزن کم و مقاومت عالی، در چنین موقعیت مناسبی از فروش قرار گرفته است. اکنون با مراجعه به بهترین فروشنده بطری می توانید در اقدامی سریع از این محصول بهره مند شوید.

بهترین فروشنده بطری نوشیدنی صادراتی

مشخصات انواع بطری نوشیدنی صادراتی

مشخصات انواع بطری نوشیدنی صادراتی یکی از پرکاربردترین بطری های موجود، بطری پلاستیکی پت است که حتی پس از اتمام دوره مصرف محصول هم امکان استفاده مجدد را داشته و برخی آن را به عنوان بطری پلاستیکی تزیینی استفاده نموده و با بهره گیری از قدرت خلاقیت خود، این بطری را به بهترین شکل دیزاین نموده و به عنوان گلدان دکوراتیو مورد استفاده قرار می دهند، آنچه که در ادامه خواهیم گفت، مشخصات انواع بطری نوشیدنی پت می باشد که در قسمت زیر به آنها اشاره شده است:

  1. بطری پت استوانه ای: همان بطری های رایجی است در آن انواع نوشیدنی های شیرین مانند شربت های خوراکی و خنک، نوشابه، دوغ، دلستر و آب قرار گرفته و از فرم مناسب با حجم و اندازه های مختلف همچون اندازه 300 سی سی، 1 لیتری، 1/5 لیتری و غیره برخوردار می باشد.
  2. بطری پت کتابی: از سری محصولات جدید به شمار آمده که برای بسته بندی آب معدنی مورد توجه قرار گرفته و با توجه به طراحی خاص و کیفیت ویژه ای که داراست، در بازارهای فروش صادراتی نیز اهمیت یافته است.
  3. بطری پت کوزه ای: انواع نوشیدنی های جدید مثل آب پرتقال، آب آلبالو، شربت سیاهدانه و غیره را داخل آن جای می دهند و از مشخصات منحصر بفرد مانند بدنه ای مقاوم و غیر قابل نفوذ برخوردار می باشد.

مرکز پخش بطری نوشیدنی صادراتی

مرکز پخش بطری نوشیدنی صادراتی با توجه به اهمیت بالای بطری نوشیدنی صادراتی یعنی بطری پت و درخواست های روزافزون برای این محصول، اقداماتی گسترده در جهت توزیع عمده بطری فوق از سوی برترین مراکز پخش بطری نوشیدنی یعنی این مرکز صورت گرفته و می توانید از محصول مورد نظر در سریع ترین زمان ممکن بهره مند شده و ضمناً فرصت تهیه بطری درجه یک با این مزایا را هم خواهید داشت:

  • نسبت به عواملی مثل نفوذ گاز یا دما، مقاومتی عالی را از خود بروز می دهد.
  • از قابلیت بازیافت برخوردار بوده و بنابراین باعث صرفه جویی قابل توجه هزینه در صنایع پتروشیمی خواهد شد.
  • با توجه به اینکه فاقد ترکیبات مضری مانند کاتالیزور بوده و در ساختار آن از هیچ نوع فلز سنگین استفاده نشده، لذا تاییدیه های لازم را از سوی سازمان غذا و دارو دریافت کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما