توزیع مستقیم بطری دوغ در شیراز

دوغ یکی از بهترین نوشیدنی در تمام کشور است افراد زیادی دوغ را به عنوان نوشیدنی در سفره خود قرار می‌دهند.دوغ یکی از نوشیدنی های سالم و پر طرفدار است.قدمت استفاده از دوغ به ۱۳۰۰سال قبل از میلاد میرسد،تا امروز به عنوان یک نوشیدنی سالم در ذهن افراد باقی مانده است. دوغ به عنوان یکی از مواد لبنی حاوی باکتری‌های مفیدی است که اثرات زیادی بر سلامت گوارش دارد. مقدار بسیار زیادی از این فرآورده‌های تخمیری را نوشیدنی‌های تخمیری شیری یا نوشیدنی‌های لاکتیکی مانند کومیس، کفیر، آیران، لبه و… به وجود می‌آورند. دوغ نیز از جمله نوشیدنی‌های لاکتیکی و سنتی کشور ایران محسوب می‌شود.یکی از بهترین کارخانه های تولید بطری دوغ شیراز واقع شده کع این نوشیدنی را ب بهترین نحو تولید می‌کند.

توزیع مستقیم بطری دوغ  در شیراز

با انواع مدل بطری دوغ آشنا شوید

با انواع مدل بطری دوغ آشنا شوید برای تهیه این نوشیدنی بی نظیر برای آن بطری پلاستیکی استاندارد در نظر گرفته شده تا افرادی که این محصول را خریداری می‌کنند از شکل و ظاهر آن خوشنود باشند البته مهم ترین نکته این است که دوغ را به بهترین نحو تولید کنند که در شیراز تمامی این نکات را در نظر می‌گیرند تا یک محصول با کیفیت و بی نظیر به دست مردمان کشور و کشور های همسایه برسانند.

در این مقاله میخواهم شما را با انواع بطری دوغ آشنا کنیم با ما همراه باشید

انواع بطری دوغ به صورت شفاف و شیری در اشکال مختلف و متنوع عرضه می شود، بطریهایی که برای جای دوغ تولید می‌شود باید از شفافیت و کیفیت خاصی برخوردار باشند که نشاندهنده سالم بودن آن باشد.یکی از بطری های پلاستیکی بسیار محبوب و پرطرفدار در بازار داخلی، بطری پت می باشد که دارای ویژگی های منحصر به فرد خود است و مشتریان مخصوص به خود را دارد.

مزیت خرید بی واسطه بطری دوغ شیراز

مزیت خرید بی واسطه  بطری دوغ شیراز فروش عمده بطری دوغ شیراز با قیمت درب کارخانه انجام می شود. چون در این نوع فروش محصول بدون واسطه عرضه می شود. بطری های دوغ با بهترین مواد اولیه پت تولید می شوند به خاطر همین کیفیت بی نظیری دارند. به همین دلیل روی کیفیت و طعم دوغ هیچ گونه تاثیری نمی گذارند. این محصولات در حجم های 1 و 1.5لیتری تولید می شوند.

بطری پلاستیکی مایعات در حجم های ۱ لیتری، ۱/۴ لیتری تولید می شود، این نوع بطری های با مواد اولیه تولید می شود که کیفیت و دوام نگهداری دوغ و هر نوشیدنی که در آن بسته بندی و نگهداری شود بسیار بالا می باشد. بطری های دوغ شیراز توسط شرکت های تولید کننده با پیشرفته ترین دستگاه ها تولید خواهد شد و از روش های مختلف به سراسر شهر های ایران عرضه و پخش می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما