تولید انواع بطری دوغ مدل خمره ای

امروزه فروش انواع مایعات به خصوص دوغ با استفاده از بطری های صورت می‌گیرد، که دارای حجم های متفاوت و از جنسی مرغوب و بسیار محکم ساخته می شوند. این بطری ها توسط شرکت ها و برندهای معتبری تهیه و تولید می‌شود که توان تولیدی بسیار بالایی برای ارائه این محصول در بازارهای مختلف دارند. با توجه به این موضوع است که تولید انواع بطری دوغ خمره ای مورد توجه مردم قرار گرفته و استقبال ویژه‌ای از این محصول توسط شرکت‌های مختلف شده است.

تولید انواع بطری دوغ مدل خمره ای

نکاتی خواندنی درباره بطری دوغ

نکاتی خواندنی درباره بطری دوغ امروزه انواع مختلف بطری های مایعات به خصوص دوغ در مدلها و کیفیت های گوناگونی در بازار عرضه می‌شود. این محصولات از موادی به نام پت تولید می‌شود و در بازار به اسم بطری های پت معروف می باشد بطری های دوغ از بهترین و مرغوب ترین ماده پلیمری تهیه شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله ویژگی‌های بطری های دوغ مقاومت در برابر اسیدها،ارزان بودن، قابل بازیافت بودن و همچنین استحکام بسیار بالا در برابر چربی و روغن ها و حالت کشسانی که دارند، آنها را در برابر ضربه های مختلف مقاوم کرده است. این بطری ها در حجم های مختلفی تهیه و به بازار عرضه می‌شود که مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

در تهیه بطری پلاستیکی بهداشتی سعی می شود از مواد پلیمری بسیار مرغوب و با کیفیت استفاده شود، تا مایعاتی که درون آن ها ریخته می شود ذرات شیمیایی به آن وارد نشده و به خاطر مرغوبیت زیادی که دارند، اکثر شرکت‌های تولیدکننده دوغ از این محصولات برای برند شان استفاده می کنند. مهمترین ویژگی این بطری های دوغ صدمه نزدن به محیط زیست بوده و قابل بازیافت هستند.

عرضه مستقیم بطری دوغ خمره ای

عرضه مستقیم بطری دوغ خمره ای عرضه مستقیم بطری دوغ خمره‌ای و بطری پلاستیکی مربعی توسط شرکت ما با استقبال بسیاری از کارخانه‌های ساخت دوغ مواجه شده و آنها این محصولات را در تناژهای بالا تهیه و برای کارخانه خود خریداری می‌کنند. محصولات شرکت ما دارای کیفیت بی نظیر و قیمت بسیار مناسبی است که مورد توجه کشورهای خارجی نیز قرار گرفته است و صادرات آن به این کشورها در تناژهای بالا انجام می شود.

مجموعه ما افتخار دارد با توجه به نیاز کارخانه های معتبر و برندهای معروف در کشور این محصول را می توان تولیدی بسیار بالایی که دارد به بازارهای داخلی تزریق کرده و علاوه بر پوشش این بازارها در زمینه ارائه محصولات کشورهای خارجی نیز پیشرو و فعال بوده و می تواند انواع مختلف بطری های دوغ و مایعات دیگر را تهیه و در اختیار آنها قرار دهد. صادرات بیشتر به کشورهای خاورمیانه عربی و اروپایی انجام می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما