تولید انواع بطری پلاستیکی مینیاتوری

امروزه تولید انواع بطری پلاستیکی مینیاتوری بخاطر اینکه بسیار استفاده از آن رواج پیدا کرده است افزایش یافته است و ما شاهد مدلهای مختلفی از این بطری های پلاستیکی کوچک در سطح بازار بوده ایم. در تولید این بطری‌ ها سایزبندی بطری پلاستیکی بسیار متنوع است و اندازه های مختلفی از این بطری ها امروزه تولید شده است. این بطری ها از رده بطری های فانتزی می باشند و خرید آن ها نیز زیاد می باشد.

تولید انواع بطری پلاستیکی مینیاتوری

مشخصات انواع بطری پلاستیکی مینیاتوری

مشخصات انواع بطری پلاستیکی مینیاتوری یکی از جدیدترین مدل های بطری هایی که امروز وارد بازار مصرف شده است بطری پلاستیکی مینیاتوری می‌ باشد. این بطری ها در مقیاس های بسیار کوچکی می‌ شوند و اگر بخواهیم چند نمونه از خاصیت های آنها را نام ببریم:

  1. اولین مورد می توان وزن آن ها را نام برد که سبک هستند و وزن آنها کمتر از بقیه بطری‌ ها است.
  2. همچنین مقاومت این بطری ها در برابر شکستگی نیز بسیار بالا است و می توان آنها را در بیرون از منزل و باشگاه‌ های ورزشی مورد استفاده قرار داد.
  3. این بطری ها همچنین باعث تغییر در مزه یک ماده ای که در آن قرار گرفته شده نمی‌ شود و می‌ توان تا مدت ها نوشیدنی را در آن‌ها نگهداری کرد.
  4. به خاطر اندازه کوچکی که دارند می توان آنها را به راحتی در کیف ها نیز قرار داد و دارای یک درپوشی هستند که برای نوشیدن راحت تر آب روی بطری ها قرار گرفته شده است.
  5. همچنین در برابر حرارت و ضربه نیز مقاوم هستند و می توان آنها را به راحتی در یخچال نگهداری کرد و مورد استفاده قرار داد.

عرضه مستقیم بطری پلاستیکی مینیاتوری

عرضه مستقیم بطری پلاستیکی مینیاتوری راه های زیادی برای عرضه بطری پلاستیکی مینیاتوری وجود دارد می خواهیم یکی از روش‌ های مناسب را برای عرضه بیان کنیم. هنگامی که عرضه این کالا به صورت مستقیم انجام می‌ گیرد باعث می‌ شود که قیمت ها تا حد بسیار زیادی پایین‌ تر بود و قیمتی که خریدار برای کالاها می‌ پردازد قیمت واقعی و کارخانه‌ ای محصول باشد. همچنین تمام درآمدی که حاصل از فروش به دست می‌ آید به جیب تولید کننده بطری پلاستیکی کوچک می رود و می تواند با آن درآمد کیفیت کالاهایی که تولید می‌ کند را بالاتر ببرد.

عرضه مستقیم این کالا امروزه بسیار رواج پیدا کرده و کارشناسانی که در این زمینه فعالیت می‌ کنند نیز به افرادی که می‌ خواهند عرضه این کار را انجام دهند عرضه مستقیم را پیشنهاد می کنند و هنگامی که عرضه به حالت مستقیم انجام شود باعث می شود که واسطه ها از میان برداشته شوند و قیمت‌ ها به روال سابق خودشان نیز برگردد عرضه مستقیم کالا به صورت عمده به هم به صورت خرده از راه های مختلفی انجام می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما