تولید سفره یکبار مصرف ساده

معمولا برای سرو کردن غذا، چه بر روی زمین و چه بر روی میز، از وسیله ای به نام سفره استفاده می شود. این وسیله همواره از مواد پلیمری تولید می گردد. اما نوعی از آن که دارای ضخامت خیلی کم و نرخ ارزانی است را سفره یکبار مصرف می نامند. دلیل این نامگذاری هم دور انداختن سفره بعد از هربار استفاده است. مراکز تولید سفره یکبار مصرف ساده، این محصول را در حجم عمده به بازار عرضه می کنند.

تولید سفره یکبار مصرف ساده

انواع سفره یکبار مصرف ساده

انواع سفره یکبار مصرف ساده در اماکنی مانند سلف سرویس دانشگاه ها، سالن غذا خوری ادارات و سازمان ها، مهد کودک ها و … که همه روزه باید مقدار زیادی غذا را برای افراد متعددی سرو کنند، نیاز به استفاده از سفره هایی است که در عین کمک به رعایت بهداشت و نظافت، نیازی به شستشو و تمیز کردن نداشته باشند.

بنابراین در این مکان ها از سفره های یکبار مصرف استفاده می گردد. انواع سفره ساده یکبار مصرف شامل سفره های یک لایه نازک، دو لایه ضخیم، سفره کاغذی و یا پلاستیکی است. هر یک از این محصولات ویژگی های مخصوص به خود را دارند و بر همین اساس نیز قیمت گذاری می گردند.

به عنوان مثال سفره های دو لایه که ضخامت بیشتری دارند، دارای میزان ماندگاری و مقاومت بیشتری هستند و دیرتر پاره می شوند. پس احتمال نشت کردن مواد غذایی و مایعات از آن ها خیلی کمتر است و سطح میز ها یا فرش ها را کثیف نخواهند کرد.

پس بهتر است در موقع غذا خوردن یا بازی کردن کودکانتان از این سفره ها استفاده کنید. بدین ترتیب هیچ نگرانی بابت ایجاد لکه و آلودگی در محیط پیرامون آن ها نخواهید داشت.

فروشندگان سفره یکبار مصرف ساده

فروشندگان سفره یکبار مصرف ساده تولید کننده های محصولات پلاستیکی، برای آسایش و راحتی هرچه بشیتر همه مصرف کننده ها، به تولید انواع و اقسام سفره های یکبار مصرف ساده یا طرح دار پرداخته اند و این محصولات را به شکل های مختلفی در بازار های مصرف توزیع نموده اند تا در اختیار عموم مردم قرار گیرند.

توزیع کنندگان و فروشندگان سفره یکبار مصرف ساده، این محصول را در حجم عمده ای از کارخانه سازنده خریداری می کنند و به شکل مستقیم در اختیار مصرف کننده ها قرار می دهند. از این رو سود کم و نرخ مقرون به صرفه ای برای فروش آن ها در نظر خواهند گرفت.

یکی از راه های عرضه و فروش این محصول، به کار گیری بستر فضای مجازی است. از این رو ما هم در این وب سایت به ارائه انواع این محصول می پردازیم و آماده دریافت کردن سفارشات خرید شما عزیزان، از هر جای کشور هستیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما