تولید لیوان یکبار مصرف دوجداره

یکی از بیشترین ظروفی که در معرض استفاده قرار گرفته، لیوان یکبار مصرف است که تولیدکنندگان اقدام به تولید آن در مدل های بسیار خوب همچون لیوان یکبار مصرف دوجداره نموده اند که از جنس کاغذی بوده و سلامت و کیفیت بالایی را دارا است.

همه ما از اهمیت ظروف یکبار مصرف در زندگی مان مطلع هستیم و میدانیم که دارای چه میزان کاربردی می‌باشند. همانطور که از ظروف اصلی غذا نمی توان گذشت، از این ظروف هم چنین امکانی وجود نداشته و جزو لاینفک زندگی ما شده اند.

تولید لیوان یکبار مصرف دوجداره

خصوصیات لیوان یکبار مصرف دوجداره

انواع ظروف یکبار مصرف به خوبی توانسته اند جای خود را در زندگی ما انسان ها، بخصوص در عصر حاضر باز کنند، این ظروف که در تمامی بخش ها حضور پر رنگ آنها حس می‌شود، دسته بندی های متفاوتی را شامل گشته که از این میان می توان به ظروف یکبار مصرف کاغذی اشاره کرد.

اما در اشاره به یکی از بهترین نوع ظروف کاغذی می توان لیوان یکبار مصرف دوجداره را نام برد که از تولیدات جدید به شمار آمده و ضخامت و کیفیت لازم را به همراه دارد.

در ادامه شما را با خصوصیات لیوان دوجداره، بیشتر آشنا خواهیم کرد:

  1. این محصول درجه یک از دو لایه کاغذ تشکیل یافته که بر میزان ضخامت آن افزوده اند.
  2. با وجود این ویژگی می توان در آن انواع نوشیدنی های داغ و گرم مثل هات چاکلت، اسپرسو، نسکافه و.. . را به خوبی سرو کرد.
  3. لیوان دوجداره کاغذی در مقایسه با لیوان های پلاستیکی، از درصد سلامت بیشتر برخوردار بوده و بنابراین ضرری را متوجه مصرف کنندگان نخواهد نمود.
  4. با استفاده از کاغذهای خاصی مثل کرافت اقدام به تولید این لیوان های باکیفیت نموده اند که حتی از امکان چاپ نیز برخوردار می‌باشند.
  5. عایق خوبی برای گرما بوده و همچنین قابلیت بازیافت را هم دارند.

در مدل های متنوعی مانند لیوان دوجداره ساده و کرکره ای موجود است.

خصوصیات لیوان یکبار مصرف دوجداره

فروش مستقیم لیوان یکبار مصرف دوجداره

اگر به دنبال سفارش عمده لیوان یکبار مصرف هستید، به شما لیوان یکبار مصرف دوجداره را پیشنهاد می‌کنیم که در مقایسه با لیوان های تک جداره، ضخیم تر بوده و لذا انتقال حرارت توسط آن دیرتر صورت می‌گیرد که این امر باعث گرم ماندن انواع نوشیدنی به مدت طولانی تر خواهد گشت.

لازم به ذکر است این نوع لیوان که امروزه در طرح و نقش های متفاوت تولید شده و چاپ های تبلیغاتی نیز روی آنها مشاهده می‌شود، به مصارف کافی شاپ و رستوران و کافه های سنتی رسیده و از سری محصولات پرفروش به شمار می‌آید.

اکنون برای تهیه این محصول می‌توانید از طریق معتبرترین مراکز عرضه کننده از جمله این مجموعه اقدام نمایید که در راستای فروش مستقیم لیوان یکبار مصرف فعالیت داشته و شما را از چنین محصولاتی مستفیض خواهد گرداند:

  • انواع لیوان یکبار مصرف در سایزهای مختلف
  • لیوان های یکبار مصرف دوجداره بدون درب و درب دار
  • لیوان یکبار مصرف قیمت مناسب

فروش مستقیم لیوان یکبار مصرف دوجداره

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما