خرید لیوان یکبار مصرف قهوه

خرید لیوان یکبار مصرف قهوه را می توان در انواع مختلف و حتی طراحی های گوناگون انجام داد. آنها قابلیت این را داشته تا بر روی شان‌ تبلیغات، نشان تجاری و حتی مارک های مختلف را درج کرد. به هر حال، با در نظر گرفتن مشخصات لیوان قهوه باید این کالاها را به دست آورد. در این زمینه شاهد تنوع بالایی از کیفیت می باشیم. البته این موضوع موجب متنوع شدن قیمت لیوان یکبار مصرف نیز گردیده است.

خرید لیوان یکبار مصرف قهوه

مشخصات لیوان یکبار مصرف قهوه

مشخصات لیوان یکبار مصرف قهوه در بازار مشاهده می کنیم که انواع لیوان یکبار مصرف قهوه به فروش می رسد. این نوع از کالاها را عموماً از جنس های پلاستیک، مقوا، کاغذ گلاسه و همینطور نوع کاغذ مات می سازند. هر یک خصوصیات بارزی داشته که برخی از آنها حتی دارای درپوش های مخصوص هم هستند. ولی مشخصات یک نوع خوب باید این ‌گونه باشد:

  • از بهترین مواد اولیه برخوردار بوده که به سلامتی انسان آسیبی نرساند.
  • بوی مواد پلاستیکی و خاصی ندهد.
  • باعث عوض شدن طعم قهوه نگردد‌.
  • از کیفیت عالی برخوردار باشد نوشیدنی در آن فوری سرد نگردد‌.
  • قیمت های مناسبی داشته و از جانبی، راحت بتوان آن را به دست گرفت.

اصولاً این نوع از کالاها را در سایزهای مختلف کوچک، متوسط و بزرگ می سازند. در آنها انواع کاپوچینو، اسپرسو، موکا، لاته دوپریو و سایر قهوه های معروف دیگر ار سرو می کنند. بیشتر هم این کافی شاپ ها هستند که از این گونه کالا کار می گیرند. البته چنین لیوان هایی مناسب برای سایر نوشیدنی های گرم نیز می باشد.

توجه داشته باشید که مسئله برند و فروشنده ای که آن را عرضه می نماید نیز مهم بوده و بهترین ها، مرغوب ترین کالا را به فروش می رسانند.

قیمت لیوان یکبار مصرف قهوه

قیمت لیوان یکبار مصرف قهوه در خصوص تازه ترین قیمت لیوان یکبار مصرف قهوه باید گفت، آنها را شرکت تولید کننده در اصل ارزش گذاری می کند. این کار بر اساس فاکتورهای متعددی صورت می گیرد که جنس، نوعیت مواد اولیه، ظرفیت، ضخامت، رنگ، طرح و حتی چگونگی خرید مشتریان دخیل هستند.

در این میان، فروشنده هم نقش تاثیر‌ گذاری دارد. برای نمونه‌ برخی از عرضه کنندگان که جزئی آنها را به فروش می رسانند، با قیمت های بالاتری اقدام به این کار می نمایند.

ولی چنانچه در زمینه صادرات و فروش تکی فعال هستید، می توانید عمده کالا را به دست آورید که این کار توام با قیمت های استثنایی می باشد. از طرفی، اگر به این مجموعه سفارش را ارائه دهید، طبعآً هزینه های جانبی کاسته می شود که باز هم از نظر اقتصادی به صرفه تمام خواهد شد.

به هر حال، برای تهیه نرخ های جدید و ارائه دادن سفارش، پیشنهاد می دهیم تا با این فروشنده صحبت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما