خرید لیوان یکبار مصرف 180 سی سی

از ظروف یکبار مصرف در شکل هایی بسیار متفاوت استفاده می کنیم و یکی از انواع پر مصرف این ظروف لیوان یکبار مصرف است و از اندازه ۱۸۰ سی سی این لیوان بیشتر برای انواع آب سرد کن ها تولید می شود. از خرید انواع لیوان یکبار مصرف 180 سی سی که لیوانی بسیار شفاف و از مواد درجه یک تولید شده استقبال کرده و این کالا را در بسته های کارتنی با قیمتی بسیار مناسب خریداری و استفاده فرمایید.

خرید لیوان یکبار مصرف 180 سی سی

انواع لیوان یکبار مصرف کدام اند؟

انواع لیوان یکبار مصرف کدام اند؟ امروزه استفاده از انواع ظروف یکبار مصرف بسیار مرسوم شده و گاهی اوقات به دلیل اینکه این ظروف نیاز به شستشو نداشته و آب و مواد شوینده جهت شستن آن مصرف نمی شود بسیار پر طرفدار شده و در بسیاری از خانه ها نیز از این محصولات در انواع شکل و اندازه مصرف می شود و یکی از پر مصرف ترین انواع این کالا لیوان یکبار مصرف است.

لیوان یکبار مصرف در اندازه و شکل هایی متفاوت به بازار عرضه می شود که یک نوع بسیار عالی و با کیفیت آن انواع لیوان های پلاستیکی شفاف است که دارای اندازه هایی مختلف است این کالا از بهترین نوع پلاستیک نو و درجه یک و به صورت شفاف تولید و دارای مصرف بسیار زیادی در آب سرد کن ها و در آبمیوه فروشی ها و …است نوع دیگری از این کالا لیوان های کاغذی یکبار مصرف است این لیوان از جنس کاغذ تولید شده و برای صرف چای و شربت و آب مورد استفاده قرار می گیرد.

نوع دیگری از این کالا لیوان هایی هستند که از پلاستیک های خشک تولید شده و بیشتر برای سرو ژله و یا انواع دسر از این کالا استفاده می شود و البته در انواع طرح و رنگ و اندازه در بازار وجود دارد.

فروش ویژه لیوان یکبار مصرف 180 سی سی

فروش ویژه لیوان یکبار مصرف 180 سی سی تولید کننده لیوان یکبار مصرف ۱۸۰ سی سی انواع این لیوان عالی و با کیفیت را از انواع پلاستیک درجه یک و شفاف برای صرف آب و چای و شربت تولید کرده و این کالا را در بسته بندی در اختیار شرکت های توزیع قرار داده تا این عزیزان انواع این کالا را در سراسر کشور در تمام مراکز فروش پخش و در اختیار مصرف کننده قرار دهند.

تولید کننده انواع این کالا را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار تمام مصرف کنندگان قرار داده است و شما می توانید از فروش ویژه لیوان ۱۸۰ سی سی یکبار مصرف که یک امکان ویژه است استفاده کرده و این کالا را به صورت عمده و با قیمتی بسیار نازل و حتی زیر قیمت و فی بازار تهیه و استفاده نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما