خرید مستقیم کیسه زباله سایز بزرگ

کیسه زباله سایز بزرگ یکی از انواع کیسه های زباله موجود در بازار می باشد. این کیسه ها در بازار در برندهای مختلفی تولید شده و به فروش می رسند و هم به طور مستقیم و غیر مستقیم قابل خرید و فروش هستند.

کیسه زباله سایز بزرگ برای دفع پسماندها از محیط هایی همچون منزل ،معابر ،بیمارستان ها، مکانهای عمومی ، بهداشت ها و … استفاده می شوند.

خرید مستقیم کیسه زباله سایز بزرگ

معرفی انواع کیسه زباله سایز بزرگ

معرفی انواع کیسه زباله سایز بزرگ کیسه های زباله سایز بزرگ انواع مختلفی دارند ،کیسه های ساده برگه ای ،کیسه های رولی ،کیسه های بند دار و بدون بند از انواع کیسه زباله می باشند.

کیسه های بدون بند ساده ترین نوع کیسه زباله می باشد که همگی از آن استفاده کرده ایم و کیسه های بند دار در دهانه ی خود یک بند دارند که هنگام پرشدن کیسه این بند را میکشیم و درب کیسه را محکم می بندیم.این بند باعث میشود از حداکثر جای کیسه زباله استفاده کرد و آلودگی به محیط منتشر نشود.

کیسه های برگه ای به صورت تا شده درون بسته بندی و در تعداد مخصوصی وجود دارند .این بسته بندی ها بیشتر جنبه ی مصرف خانگی داشته و در تعداد های ده عددی یا بیشتر وجود دارند.

کیسه های زباله رولی سایز بزرگ در اطراف یک استوانه مقوایی شکل پیچیده شده اند و در انتهای هر کیسه پرفراژ وجود داشته و می توان به راحتی کیسه ها را از هم جدا کرد و استفاده کرد.

نمونه ای دیگر کیسه های زباله معطر می باشند که باعث انتشار بوی مطبوع در محیط شده و تا حدودی مانع انتشار بودی بد زباله ها می شود.این کیسه ها در رایحه های گل و میوه موجود می باشند.

کیسه های زباله سایز بزرگ معمولا ضخیم تر از سایر تولید می شوند زیرا مقدار زیادی زباله در آنها ریخته می شود و باید تحمل وزن بالای زباله را داشته باشند.می توان از کیسه هتی نازک تر برای جمع کردن زباله های خشک استفاده کرد.

کیسه های زباله در رنگ های مختلفی نیز تولید می شوند اما نوع ضخیم و بزرگ انها معمولا در رنگ مشکی ساخته می شود.کیسه های سایز بزرگ به صورت فله در تعداد بالا می توانند در جمع اوری زباله های مکان های بزرگتر که پسماند بیشتری تولید می شود استفاده شوند.

فروش کلی کیسه زباله سایز بزرگ

فروش کلی کیسه زباله سایز بزرگ شرکت تجاری ما کیسه زباله های سایز بزرگ را در لیست کالایی خود قرار داده تا مشتری به جهت صرفه جویی در وقت در متزل خود بتواند براحتی کالای خود را سفارش داده و درب منزل در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرد.

شرکت ما کیسه های زباله را با قیمت به صرفه تری در اختیار مشتریان قرار داده وتامین کیسه زباله به آسانی انجام شده و جلب رضایت مشتری را هدف خود می داند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما