شرکت توزیع ظرف یکبار مصرف عمده

استفاده از ظروف یکبار مصرف به دلیل مزایای فراوانی که دارد بهترین گزینه برای جابجایی غذا و سرو آن است. در مراسمات مذهبی، رستوران ها و آشپزخانه های بیرون بر از ظروف یکبار مصرف استفاده زیادی می کنند. شرکت ما توزیع کننده ظرف یکبار مصرف عمده است. بسته های 100 تایی و یا 1000 تایی برای افرادی که قصد پخش غذا را دارند بسیار مناسب است. خرید عمده این محصول به صرفه است و هزینه ی بالایی برای مشتریان ایجاد نمی کند.

شرکت توزیع ظرف یکبار مصرف عمده

مدل های مختلف ظرف یکبار مصرف

مدل های مختلف ظرف یکبار مصرف

ظرف های یکبار مصرف شامل بشقاب، لیوان، ظرف های یک نفره، قاشق و چنگال یکبار مصرف و کاسه ی یکبار مصرف است. اما اولین چیزی که بعد از شنیدن ظرف یکبار مصرف به ذهن ما می آید همان ظرف های یکبار مصرف مورد استفاده در هیئت های مذهبی است. چیزی که مشخص است این است که مدل های ظرف یکبار مصرف تنوع بالایی دارند و بسته به جنس ظرف ممکن است انواع مختلفی از آن در بازار موجود باشد. انواع ظرف یکبار مصرف شامل موارد زیر می باشد:

  1. ظروف یکبار مصرف کاغذی: لیوان کاغذی معروف ترین نوع این دسته از ظروف می باشد که از جنس کاغذ می باشد. این ظروف کیفیت بالایی دارد و با ریختن نوشیدنی، چای و یا غذا در آن حالتش از بین نمی رود و به خوبی می توان از آن استفاده کرد.
  2. ظروف یکبار مصرف پلاستیکی: ظروف یکبار مصرف پلاستیکی رایج ترین و پر فروش ترین ظروف موجود در بازار است. این محصول از بهترین پلاستیک و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها تهیه می شود. ما به صورت عمده این محصولات را به دست مشتریان می رسانیم.
  3. ظروف یکبار مصرف مقوایی: این ظروف از جنس مقوا هستند و موارد استفاده محدود تری دارند.
  4. ظروف یکبار مصرف تجدید پذیر: این ظروف که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است به راحتی در طبیعت تجزیه می شود و مشکل سایر ظروف را ندارد. بزرگترین مشکل ظروف یکبار مصرف این است که بعد از استفاده در محیط زیست انباشت می شود و به سختی تجزیه می شود. این ظروف این خاصیت را ندارند و برای دوست داران طبیعت گزینه ی بسیار خوبی است.

قیمت ظرف یکبار مصرف عمده

قیمت ظرف یکبار مصرف عمده

ظروف یکبار مصرف با نظارت کامل وزارت بهداشت و از مواد مجاز تهیه می شود و از این لحاظ برای سلامتی مشتریان خطری ایجاد نمی کند. همچنین ما بخاطر اینکه این ظروف با سلامتی مشتریان در ارتباط است، در تهیه ی آن ها حساسیت بالایی به خرج می دهیم.

به طور کلی این ظروف همان طور که از نامشان مشخص است برای یک بار مصرف تولید شده اند و قیمت بالایی ندارند. بهترین گزینه برای استفاده غذا، نگهداری چند ساعته غذا و جابجایی غذای یک نفره از یک مکان به مکان دیگر است.

اگر شما به صورت عمده این ظروف را خریداری کنید هزینه ی آن بسیار پایین تر از سایر ظروف است. قیمت ظرف عمده بسیار به صرفه است و هر ساله مشتریان زیادی از آن خریداری می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما