شرکت تولید لیوان یکبار مصرف نوشیدنی


شرکت تولید لیوان یکبار مصرف نوشیدنی با استفاده از بهترین مواد اولیه و درجه یک، دستگاه های مدرن و پیشرفته و رعایت تمام اصول و استاندارد ها سعی می کند محصول باکیفیتی را تولید و در اختیار مشتریان بگذارد لیوان یکبار مصرف یکی از انواع ظروف یکبار مصرف می باشد که برای نوشیدنی های داغ و سرد می توانید از آن استفاده نمایید.

شرکت تولید لیوان یکبار مصرف نوشیدنی

انواع لیوان یکبار مصرف نوشیدنی

انواع لیوان یکبار مصرف نوشیدنی

انواع لیوان نوشیدنی یکبار مصرف شامل گزینه های زیر می شوند:

  • لیوان یکبار مصرف گیاهی: همان طور که از نامش مشخص است از مواد گیاهی طبیعی مانند گندم، ذرت، نشاسته و سیب زمینی تولید شده است علاوه بر این در ساخت این نمونه ظروف یکبار مصرف از گلوتن، روغن های گیاهی و موم عسل استفاده شده است به همین دلیل خاصیت آب گریزی پیدا کرده در تولید این نمونه ظرف به دلیل این که از مواد شیمیایی استفاده نشده است به راحتی می توانید نوشینی های داغ و چربی مانند شیر را داخل آن بریزید چون هیچ ضرری برای بدن ندارد و شما می توانید با خیال راحت نوشیدنی داخل آن را میل نمایید.
  • لیوان یکبار مصرف پلاستیکی پلی استایرن: از مواد اولیه فشرده تولید شده است به همین دلیل در مقابل فشار مقاومت بالایی دارد علاوه بر این انعطاف پذیری خوبی هم دارد.
  • لیوان فومی یکبار مصرف: این نمونه لیوان برای نوشیدنی های سرد و گرم مناسب می باشد و نسبت به لیوان یکبار مصرف کاغذی بعد از استفاده ساختار خود را حفظ می کند زمانی که با کمبود فضا مواجه هستید می توانید از لیوان یکبار مصرف فومی پلی استایرن استفاده کنید.
  • لیوان یکبار مصرف پلاستیکی کامپوزیت: برای نوشیدنی های سرد کاربرد دارد و در انواع و اندازه های مختلفی تولید می شود و در دمای بین 4 تا 40 درجه سلسیوس را تحمل می نماید.

محل فروش لیوان یکبار مصرف نوشیدنی

محل فروش لیوان یکبار مصرف نوشیدنی در محل فروش لیوان یکبار مصرف نوشیدنی علاوه بر عرضه حضوری محصول به صورت آنلاین هم در اختیار مشتریان گذاشته می شود تا خریداران در دورترین نقاط کشور هم بتوانند به راحتی محصول را تهیه کنند.

فروش لیوان یکبار مصرف به دلیل مزیت های فراوانی که دارد افزایش یافته است به عنوان نمونه چون در انواع مختلفی تولید می گردد برای انواع نوشیدنی های گرم و سرد قابل استفاده است به عنوان نمونه برای نوشیدنی های گرم بهتر است از لیوان یکبار مصرف گیاهی استفاده نمایید.

در مهمانی ها و مراسم ها استفاده از لیوان یکبار مصرف باعث شده نیازی به شستن لیوان ها نباشد که این می تواند باعث صرفه جویی در آب و مواد شوینده شود علاوه بر این در زمان هم صرفه جویی می کند که این موجب گردیده تا شما زمان زیادی را با مهمانان خود صرف کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما