شرکت صادراتی بطری آب معدنی

در کشور ایران شرکت های زیادی در زمینه صادرات بطری آب معدنی ، مشغول به کار هستند. این شرکت ها سعی می کنند با استفاده از بهترین دستگاه ها ومتد روز دنیا ، بطری پلاستیکی درجه یک تولید کرده و آن ها را به کشور های دیگر صادر کنند. بطری های پلاستیکی ایران ، با توجه به مقاومت بالایی که دارند، در بین کشور های جهانی طرفدار ریادی پیدا کرده اند.

شرکت صادراتی بطری آب معدنی

درباره انواع بطری آب معدنی بیشتر بدانید

درباره انواع بطری آب معدنی بیشتر بدانید

امروزه بطری های پلاستیکی یکی از اجزای مهم زندگی ما شده اند . یکی از کاربرد آن ها، بطری های پلاستیکی آب معدنی است. همان طور که می دانید آب یکی از ضروریات بدن است که همه ی ما در طول شبانه روز ، حدودا باید 8 لیوان آب بنوشیم . که به همراه داشتن بطری آب این امکان را برای ما فراهم کرده است. همچنین سایر محصولات ، از جمله : مواد شوینده ، مواد غذائی ، روغن های پخت و پز و… نیز نیاز به بطری های پلاستیکی دارند. چون که این بطری ها نسبت به ظروف شیشه ای یا فلزی ارزان هستند و هم حمل و نقل آسانی دارند.

انواع بطری پلاستیکی از لحاظ جنس

1. پلی اتیلن متراکم : برای ساختن قالب گیری های لوازم خانگی ، ظروف غذا ، قالب گیری های بادی مثل ساخت بطری ها در ابعاد و در اشکال مختلف کاربرد دارد.

2. پلی اتیلن کم تراکم : از این پلی اتیلن ، به علت کم هزینه بودن در صنعت بسته بندی استفاده می کنند. و همچنین برای ساخت موادی از جمله کیسه زباله ، سرم پزشکی ، لوله ، شیلنگ و مواد مشابه استفاده می کنند.

3.پلی اتیلن ترفتالات : برای ساختن بطری های پلاستیکی با این جنس ، ابتدا یک لوله نازک از جنس PET را آماده می کنند . که به آن پریفرم می گویند. این پریفرم را در دستگاه های مخصوصی قرار می دهند . و تحت فشار و حرارت بالا به شکل بطری درامده و از دستگاه خارج می شود.

4.پلی وینیل کلراید : از این ماده هم برای ساخت انواع بطری ها استفاده می شود. چون که دارای شفافیت بالایی است ؛ در برابر اکثر گاز ها محکم است ؛ در برابر ضربه مقاوم است.

5. پلی کربنات : از این ماده در ساختن بطری های آب و شیر استفاده می کنند .

6.پلی پروپیلن: بیشتر برای تولید بانکه و ظروف مربا مورد استفاده قرار می گیرد. چون که مقاومت آن بالا است و رطوبت نمی تواند به راحتی به درون ظرف وارد شود.

7.پلی استایرن: کاربرد این ماده در بسته بندی ژله و ویتامین ها است. نقطه ضعف آن این است که در برابر اکسیژن و رطوبت مقاومت کمتری دارد.

مرجع فروش انواع بطری آب معدنی

مرجع فروش انواع بطری آب معدنی

بطری آب پلاستیکی ، پس از تولید در کارخانه ها ، به فروشگاه ها و مراکزی که در حوزه فروش فعال هستند ، ارسال میگردد. خریداران می توانند با مراجعه به این فروشگاه ها و یا از طریق این سایت ، بطری های آب پلاستیکی و همچنین انواع ظروف یکبار مصرف در جنس های پلاستیکی ، کاغذی ، آلومینیومی ، پ پ سفارش داده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما