شرکت صادراتی بطری پت طرح دار 

در سبک زندگی کنونی بشر که بسته بندی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، صنایع تولید ظروف و بطری های بسته بندی نیز رونق زیادی گرفته و از اهمیت بالایی در زنجیره تامین محصولات برخوردار هستند. یکی از انواع بسته بندی ها، بطری های پت است که برای نوشیدنی ها و موادی که در حالت مایع هستند بکار گرفته می شود. شرکت ما در زمینه صادرات انواع بطری پت طرح دار فعال بوده و مشتریان زیادی در داخل و خارج از کشور به خود جذب کرده است.

شرکت صادراتی بطری پت طرح دار 

راهنمای خرید بطری پت طرح دار

راهنمای خرید بطری پت طرح دار بطری های پت پلاستیکی در صد ها طرح متفاوت تولید می شود که در اندازه، ضخامت بدنه، رنگ بدنه و همچنین طرح متفاوت هستند. هرکدام از این بطری ها کاربرد خاص خود را داشته و بسته به نوع آن در صنایع متفاوتی بکار می رود.

برای مثال بطری های پلاستیکی سفید رنگ عموما برای بسته بندی نوشیدنی دوغ سنتی ایرانی استفاده می شود. بطری های پت شفاف کاربر های گسترده ای در صنایع مختلف داشته و محدود به یک محصول خاص نمی شود. مانند روغن های خوراکی، نوشیدنی های گازدار، آب میوه ها، گلاب، آب مقطر، آب معدنی و آب آشامیدنی، آب لیمو و ده ها مورد دیگر.

همچنین این بطری ها در طرح های مختلفی طراحی و به بازار عرضه می شود که کاربرد هر طرح را مجزا می کند. برای مثال بطری که برای بسته بندی آب آشامیدنی یا آب معدنی استفاده می شود با بطری بسته بندی اسید یا آب مقطر متفاوت است. همچنین جنس مواد اولیه نیز برای هر کاربردی می تواند متفاوت باشد. در مواردی که بطری برای محصولات خوراکی و آشامیدنی استفاده می شود باید استاندارد سازمان غذا و دارو را داشته و به لحاظ بهداشتی تایید گردد اما برای بسته بندی سایر مایعات مانند اسید ها نیازی به صرف هزینه بالا برای رعایت این استاندارد نبوده و می توان بطری های با قیمت مناسب تر را تهیه و استفاده نمود.

بنابراین برای خرید بطری پت طرح دار لازم است نوع محصول شما و همچنین حجمی که باید در هر قوطی قرار بگیرد را مدنظر قرار دهید. ضمن اینکه طرح موجود بر روی قوطی پت نیز باید با نوع محصول و مخاطب آن سازگاری داشته باشد. برای مثال طرح فانتزی برای محصولی که مخاطب آن صنف تعمیرکاران خودرو هستند مناسب نیست.

نمایندگی عرضه انواع بطری پت طرح دار 

نمایندگی عرضه انواع بطری پت طرح دار  مجموعه ما به صورت تخصصی در زمینه عرضه مستقیم و بدون واسطه انواع بطری پلاستیکی فانتزی و غیر فانتزی فعالیت داشته و محصولات را بر اساس نیاز مشتری در کمترین زمان ممکن به سراسر کشور ارسال می نماید. همچنین این مجموعه در زمینه عرضه بطری پلاستیکی باکیفیت سابقه زیادی داشته و به همین جهت در بین مشتریان صنعتی شناخته شده است.

البته ما به عنوان نمایندگی در کنار بطری های پلاستیکی، بسته بندی های کاغذی و آلومینیومی را نیز عرضه می کنیم. چنانچه در خصوص جزئیات محصولات شامل نوع جنس و قیمت ها سوالی دارید خواهشمند است با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما