شرکت عرضه بطری مخصوص روغن زیتون

یکی ازپرکاربرترین روغن ها، بطری روغن زیتون است که در هرآشپزخانه ایرانی جهت پخت غذا و انواع سالاد وجود دارد که به وفور در فروشگاه هابا بطری های مختلف در وزن های مشخص توزیع می شود. همان طور که می دانید دشمن روغن ها نور آفتاب است و تمام تولیدکنندگان سعی میکنن از بهترین جنس و مواداولیه جدیدترین بسته بندی روغن و هم چنین رعایت استاندارد و سیب سلامت کالا را در نظر بگیرند تا باب میل مصرف کنندگان باشد.

شرکت عرضه بطری مخصوص روغن زیتون

چه مدل بطری برای روغن مناسب است؟

چه مدل بطری برای روغن مناسب است؟ روغن زیتون که سلطان تمام روغن های گیاهی است و انسان ها هزاران سال است از آن استفاده می کنند و مصرف کنندگان خاص خود را دارد پس ظرف آن نیز نقش زیادی در جذب مشتری دارد ، رنگ بطری پلاستیکی درجه یک روغن زیتون باید شفاف باشد تا رنگ و زلال بودن روغن به خوبی قابل مشاهده باشد پس باید از بهترین مواد اولیه و اصل استفاده شود. البته باید در نظر داشت که قیمت روغن زیتون اصل و خالص نسبت به روغن نباتی یا آفتاب گردان کمی گران تر است. بهترین مدل بطری جهت بسته بندی روغن همان نوع پلاستیکی است که شکل آن به صورت استوانه ای و گاهی نیز دارای دسته است که در اثر جابه جا شدن و حتی انبار کردن صدمه نبیند و هنگام مصرف خانواده ها به راحتی و بدون شکستن و تغییر شکل دادن در دسترس همه ی افراد باشد در اینجا چندمدل بطری معرفی می شود مثل بطری های شیشه ای رنگی و سفید و بطری پلاستیکی مشکی که سبک تر و بعداز مصرف دوباره قابل بازیافت هستند و آسیبی به محیط زیست نمی رسانند.

صادرات انواع بطری روغن زیتون به کشورهای همسایه

صادرات انواع بطری روغن زیتون به کشورهای همسایه در ایران خوشبختانه صادرات انواع بطری روغن زیتون به کشورهای همسایه نظیر ترکیه، افغانستان عراق و عمان به خوبی صورت گرفته است چرا که روغن زیتون باعث شده در سراسر دنیا سبک زندگی با مصرف این فرآورده بهتر شود. و نکته ی قابل تامل در برخی روغن ها پالم موجود درآن است که برای سلامت انسان مضر می باشد. شرایط صادرات به صورت هوایی و زمینی و دریایی فراهم شده است و باتوجه اینکه خود میوه ی زیتون شرایط نگهداری سختی دارد تا بهترین و خالص ترین روغن در کارخانه های روغن کشی خارج شود نیاز به وقت و زمان و نیروی انسانی دارد. حتی شنیده شده به زیتون سبز طلای سبز هم گفته می شودچرا که در شمال ایران کشاوزران زیادی مشغول پرورش زیتون هستند، بنابراین تهیه روغن آن نیز شرایط خاص خود را دارد و جهت بسته بندی بیشتر از ظرف های بزرگتر و استیل نیز استفاده می گردد.امیدواریم که صنعت صادرات ایران همیشه اولین و بهترین باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما