شرکت فروش جار فانتزی پلاستیکی

جار فانتزی پلاستیکی برای بسته بندی انواع ادویه جات و حبوبات و همچنین عسل، ترشی و مواد غذایی دیگر استفاده می‌شوند که در طرحهای گوناگون و اندازه‌های متفاوتی تولید می‌شوند. این جارها به دلیل جنسشان دارای عمر زیادی هستند و در برابر ضربات مقاوم بوده و دارای درب های پلاستیکی و فلزی هستند که رنگهای مختلف و متنوعی دارند. شرکت های مختلفی به تولید و فروش جارهای فانتزی پلاستیکی در کشور می پردازند و دارای قیمت مناسبی هستند.

شرکت فروش جار فانتزی پلاستیکی

مشخصات انواع جار پلاستیکی فانتزی

مشخصات انواع جار پلاستیکی فانتزی جار های پلاستیکی فانتزی در شکل های متنوعی همچون استوانه، مکعب مربع و مکعب مستطیل و یا نمونه هایی که دارای قوس در اطرافشان هستند برای نگهداری مواد غذایی خشک و تر استفاده می شوند و در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ تولید می شوند. این پت ها یا همان جار ها از پلاستیک های بازیافتی و یا درجه یک تولید می‌شوند که هم به صورت جار پلاستیکی فله ای و هم به صورت بسته‌بندی به فروش می‌رسد.

نمونه ای از این جار ها دارای درب های کانتینری هستند که زیباتر بوده و جلوه ی بهتری دارند. نمونه دیگر دارای درب های پلاستیکی معمولی هستند که جار پلاستیکی ارزان بیشتر از همین نمونه است. نمونه دیگر از آنها دارای دسته های کوچکی بر روی درب هایشان هستند که برای حمل و نقل راحت تر از آن ها استفاده می کنند. انواع این جار ها در اندازه های بزرگی برای تولید ترشی های خانگی نیز ساخته می شوند. جار ها از پلاستیک های نازک و ضخیم ساخته می شوند مه با توجه به جنسشان دارای قیمت های متفاوتی هستند.

بعضی جارها شفاف هستند و برخی دیگر به صورتی ساخته می شوند که درون آن ها دیده نشود. بعضی از بانوان برای نظم دهی به کابینت ادویه جات از جارهایی با یک طرح در اندازه های گوناگون خریداری می کنند و آن ها را با هم ست کرده و جلوه ی بهتری به محیط آشپزخانه می دهند. این جارها در برابر فشار مقاوم اند و نمی شکنند و طول عمر بالایی دارند. نباید در برابر گرمای مستقیم قرار گیرند زیرا ذوب شده و حالت اولیه خود را از دست می دهند.

توزیع کنندگان جار فانتزی پلاستیکی

توزیع کنندگان جار فانتزی پلاستیکی مجموعه تجاری ما به عنوان یک توزیع کننده جار فانتزی پلاستیکی با جنسی مرغوب و قیمتی به صرفه فعالیت می کند و شما می توانید به صورت غیر حضوری از طریق سایت شرکت کالاهای موجود در لیست فروش مجموعه ما را مشاهده کرد با توجه به شرایط کالای مورد نظرتان آن را خریداری کنید. شرکت ما سعی دارد بهترین کالاهای مورد نیاز شما را بدون اتلاف وقت در اختیارتان قرار دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما