صادرات بطری یکبار مصرف 1000 سی سی

برای صادرات بطری یکبار مصرف 1000 سی سی، باید مواد تشکیل دهنده در ساخت آن بازیافتی نباشد و اصل و درجه یک باشد، این بطریها در سایزها و رنگهای متنوعی در بازار موجود است و بر اساس نوع و برند آن قیمتهای متفاوت و مناسبی نیز دارد.در سالهای گذشته تولید این محصول بسیار زیاد شده است زیرا مشتری خارجی زیادی دارد.

صادرات بطری یکبار مصرف 1000 سی سی

بررسی حجم انواع بطری

بررسی حجم انواع بطری در بررسی حجم انواع بطری پلاستیکی، به مقدار سی سی و لیتر می توان اشاره کرد که سی سی، سایزهای بسیار کوچک، و لیتر دبه و گالنهای بزرگتر است‌. این دبه ها در سایزهای یک لیتری ۴ لیتری، ۱۰ لیتری، ۲۰ لیتری در رنگهای متنوع و با کیفیتهای متفاوت در بازار وجود دارد.

حجم بطریهای سایز کوچک ، ۷۵، ۲۵۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰ ، ۷۵۰ و ۱۰۰۰ سی سی می باشد که برای مصارفی همچون آب میوه، آب معدنی، نوشابه ها، دلسترها، و گاهی برای داروخانه ها و در سایزهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و به کشورهای آسیایی و آفریقایی هم صادر می شود.

در سایز بزرگتر و طرحهای مختلف کارخانه های تولیدی این ظروف پلاستیکی و یک بار مصرف را برای شوینده ها، مایع ظرف، دست، شامپو و یا آبغوره، آبلیمو، سرکه، تهیه می کنند و به فروش می رسانند.

این بطریهای شفاف، بسیار کم حجم و سبک هستند جاما جای زیادی هم اشغال می کنند. و در انبار کردن یا موقع حمل و نقل، هزینه زیادی صرف می شود. در این کارخانه ها بطری پلاستیکی عرقیات نیز تولید می شود.

بررسی بازار بطری یکبار مصرف 1000 سی سی

بررسی بازار بطری یکبار مصرف 1000 سی سی در بررسی بازار بطری یکبار مصرف 1000 سی سی، باید گفت که از لحاظ قیمت بسیار خوب و باصرفه هستند.و برای مصارف زیادی قابل استفاده می باشد، در اکثر مجالس و مراسم ها به عنوان آب معدنی، بین مردم توزیع می شود.

این بطریها تمیز و بهداشتی هستند و به آسودگی می توان از آنها استفاده کرد اما یکبار مصرف می باشند و بعد از همان یک بار استفاده باید جمع آوری شود و به مراکز مخصوص ظروف پلاستیکی سپرده شود. این بطریهای یک بار مصرف شفاف هستند و در سایزهای کوچک تهیه و تولید شده اند.

بعضی از برندهای ساخت بطریهای پلاستیکی نیز قابلیت چند بار مصرف بودن را داراست زیرا به گونه ای باکیفیت بهداشتی و درجه یک تولید شده که می توان از آن بارها استفاده کرد و مشکلی هم ندارد.

برای خرید می توان از نمایندگیهای معتبر فروش و حضوری مراجعه کرد و انواع و اقسام رنگ و مدلها را دید و خریداری نمود، یا اینترنتی و از طریق دیدن عکس، به صورت عمده سفارش را ثبت کرد و درب منزل تحویل گرفت.

2

    • سلام وقتتون بخیر
      در خصوص پاسخ سوالاتتون و ثبت خرید به صورت عمده و اطلاع بیشتر از نوع این محصول میتوانید از طریق فرم موجود در سایت با همکاران ما ارتباط برقرار کنید تا پاسخگو سوال شما عزیزان باشند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما