صادرات ظرف یکبار مصرف سه گوش

صادرات ظرف یکبار مصرف سه گوش در سال های اخیر توسط برند های تولید کننده ایرانی افزایش بسیار زیادی یافته است زیرا مواد اولیه تولید این محصولات در ایران با قیمت های بسیار ارزان قابل تهیه است و برند های زیادی در این زمینه از بیشترین ظرفیت های تولیدی استفاده می‌نمایند و در نهایت آنها را به کشور های دیگر صادر می‌نمایند.

صادرات ظرف یکبار مصرف سه گوش

مشخصات ظرف یکبار مصرف سه گوش

ظروف یکبار مصرف سه گوش جزو تولیدات شرکت‌ های محصولات یکبار مصرف است که این محصولات را بر اساس استفاده از بهترین مواد اولیه تولید و روانه بازار می‌نمایند. از این محصولات معمولا برای بسته بندی کردن و جابجا کردن مواد غذایی مختلف استفاده می‌‌شود و افراد از آن برای جابجایی سبزیجات، صیفی جات، میوه جات و انواع خوراکی ها استفاده می‌نمایند.

ظروف یکبار مصرف از مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند. از مهم ترین مشخصات ظرف یکبار مصرف سه گوش می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این ظروف معمولاً دارای عرض، طول و ارتفاع متفاوت هستند و از ضخامت و حجم متناسبی برخوردار می‌باشند.
  • این ظروف به صورت کاملا شفاف و بی رنگ تولید می شوند تا برای بسته بندی کردن مواد غذایی مختلف مناسب باشند.
  • این ظروف یکبار مصرف به صورت عددی در کارتون های مختلف به فروش می‌رسند.
  • این نوع ظروف بر پایه استفاده از مواد اولیه گیاهی و پلاستیکی تولید می شوند که استفاده از نمونه های گیاهی آنها برای غذا های داغ توصیه می شود و استفاده از نمونه های پلاستیکی آنها برای غذا های سرد مناسب است.
  • ظروف یکبار مصرف سه گوش از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و می توانند در زمان حمل و نقل از محتویات درون خود به بهترین شکل ممکن محافظت نمایند.

مشخصات ظرف یکبار مصرف سه گوش

مرکز توزیع ظرف یکبار مصرف سه گوش

توزیع ظرف سه گوش یکبار مصرف توسط برند های مختلفی در مراکز فروش حضوری و اینترنتی انجام می پذیرد و همان طور که اشاره کردیم این محصولات امروزه در موقعیت های مختلف قابل استفاده هستند و از آنها برای بسته بندی کردن و حمل و نقل مواد غذایی مختلف استفاده می‌شود.

ظروف یکبار مصرف معمولاً به صورت درب دار و بدون در معرفی می ‌شوند و افراد می ‌توانند بر اساس سلیقه خود نسبت به انتخاب این محصولات اقدام نمایند. همان طور که گفته شد ظروف یکبار مصرف سه گوش بر پایه استفاده از مواد اولیه پلاستیکی و گیاهی تولید می‌‌شوند و بر مبنای همین امر در مراکز توزیع قیمت های متنوعی برای فروش این محصولات در نظر گرفته می‌شود که تعیین قیمت آنها بر اساس نوع مواد اولیه و شکل ظاهری این محصولات سنجیده می‌شود.

مرکز توزیع ظرف یکبار مصرف سه گوش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما