صادر کننده بهترین سفره یکبار مصرف کیلویی

با گذشت زمان و با تغییر سبک زندگی مردم، کاربرد لوازم یکبار مصرف افزایش یافته و روز به روز متنوع تر شده است. شرکت های بسیاری در زمینه تولید و عرضه انواع لوازم یکبار مصرف از جمله ظروف، سفره، لیوان و … فعالیت دارند. مجموعه نوین تک با ارائه بهترین سفره یکبار مصرف کیلویی، محصولات خود را با بهترین کیفیت و متنوع ترین نقش و مناسب ترین قیمت عرضه می دارد.

صادر کننده بهترین سفره یکبار مصرف کیلویی

بهترین نوع سفره یکبار مصرف چه مشخصاتی دارد؟

بهترین نوع سفره یکبار مصرف چه مشخصاتی دارد؟ در گذشته به منظور پذیرایی از مهمانان سفره های پلاستیکی مورد استفاده قرارمی گرفتند، این سفره ها به غیر از زحمتی که به هنگام تمییز کردن داشتند، از لحاظ بهداشتی نیز قابل اعتماد نبودند. این سفره ها پس از تمییز شدن تا می شدند و اگر درست عمل تا شدن انجام نمی شد، خاک و پرز و میکروبی که از زمین به پشت سفره منتقل می شد به روی سفره نیز انتقال می یافت.

با گذشت زمان و تغییراتی که در سبک زندگی مردم رخ داد و به دلیل آگاهی مردم در مورد رعایت بهتر اصول بهاشتی، سفره های یکبار مصرف در طرح ها و انواع مختلفی عرضه شدند. سفره های یکبار مصرف با توجه به کاربرد آن انواع مختلفی دارند، سفره های یکبار مصرف ساده و بدون طرح، طرح دار ساده، طرح دار ضد آب، طرح دار تشریفاتی، کاغذی و … .

سفره های یکبار مصرف نیز دارای کیفیت های مختلفی هستند که در هنگام خرید برای حفظ سلامتی باید یه این نکات توجه ویژه داشته باشید. بهترین سفره های یک بار مصرف دارای مشخصات زیر هستند:

  • استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید سفره ها
  • استفاده از مواد چاپی درجه یک در چاپ نقش سفره
  • استفاده از بهترین تکنیک در چاپ نقش سفره به طوری که این نقوش به راحتی تراشیده و پاک نشوند. چنانچه چاپ نقش سفره بی کیفیت باشد، هنگامی که نان داغ و یا قاشق خیس روی آن قرار می گیرد، این مواد رنگی به سطح آنها چسبیده و وارد بدن شده و در طولانی مدت مشکلات عدیده ای را باعث می شوند.
  • پهنای سفره بر اساس استاندارد بوده، نه خیلی پهن و نه خیلی باریک باشد.
  • مقاومت خیلی خوبی داشته باشد به طوریکه به راحتی پاره نشوند.

عمده فروشی سفره یکبار مصرف کیلویی

عمده فروشی سفره یکبار مصرف کیلویی مجموعه نوین تک، به عنوان مرکز فروش لوازم یکبار مصرفی چون لیوان و ظروف و سفره یکبار مصرف و همچنین کیسه های زباله، کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه مصرفی در تولید محصولات خود را بسیار مورد توجه قرار داده است و در زمینه عرضه و فروش سفره یکبار مصرف در سایزها، نقوش و مدل های متفاوت فعالیت بسیار گسترده ای داشته است.

آنچه بر کیفیت محصولات ما صحه می گذارد این است که محصولات یکبار مصرف نوین تک به کشورهای دیگر نیز صادر می کند و با قرار دادن صادرات سفره یکبار مصرف در برنامه کاری خود، علاوه بر ارائه محصول با کیفیت به خارج از ایران، در زمینه رشد اقتصادی و کمک به صنعت صادرات ایران عزیز سهمی هر چند کوچک داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما