عرضه انواع بطری دسته دار شفاف

عرضه انواع بطری دسته دار شفاف در کارخانه های مختلف تولید و به بازار عرضه می گردد. بطری های پلاستیکی از نوع پت و پلی اتیلی تشکیل شده که هر دو به دو دسته شفاف و مات قابل تقسیم بندی هستند. تفاوت اصلی این دو نوع در چگالی می باشد که پلی اتیلن به دلیل ساختار شیمیایی چگالی بیشتر نسبت به پت دارد بنابراین پلی اتیلن سنگین تر از پت بوده بنابراین هزینه بیشتری برای تولید باید صرف گردد از طرف دیگر این نوع ظروف قابل بازیافت بوده بنابراین بهره وری بالاتری نصیب تولید کننده می کند.

عرضه انواع بطری دسته دار شفاف

آشنایی با بطری پلاستیکی پرچگال

آشنایی با بطری پلاستیکی پرچگال

بطری های پلاستیکی بر چگالی به دلیل ساختار شیمیایی تشکیل دهنده مقاومتر که به بطری های پلی اتیلن معروف هستند برای صنایع بسته بندی آب معدنی، تولیدکنندگان نوشیدنی از جمله نوشابه، دوغ، آبمیوه و غیره و همچنین ظروف بسته بندی مواد غذایی همچون لیوان، ظرف، نایلون و غیره استفاده می شود. این بطری های سنگین تر و تولید آن نسبت پت یا کیسه های پلاستیکی پرهزینه تر است.

معمولا ظروف پرچگال یا پت تولید دستگاه تزریق بادی و پلی اتیلن ها توسط دستگاه تزریق در کارخانه ها تولید می شوند. بنابراین نوع تولید این دو نیز متفاوت است. بنابراین ظروف پرچگال در دو نوع مات و شفاف تولید و به بازار عرضه می گردد. بطری پلاستیکی شیشه ای نوع بطری قابل انعطاف می باشد که برای ظروف انجام موارد شیمیایی و عرضه به بازار تولید و بهره برداری دارد که سود سرشار نصیب تولید می کند.

بطری پلاستیکی بی رنگ برای بسته بندی مواد غذایی که نسبت به نور حساس نیستند و باید اکسیژن به آن ها نرسد استفاده می گردد. از جمله استفاده آن می توان در بسته بندی آب معدنی، آب مقطر و غیره اشاره نمود.

توزیع کنندگان بطری دسته دار شفاف

توزیع کنندگان بطری دسته دار شفاف

توزیع کنندگان بطری دسته دار شفاف از کارخانه ها محصول را دریافت و با حاشیه سود مناسب جهت پوشش هزینه حمل و نقل به بازار عرضه می کنند. این روش عرضه محصول از روش های قدیمی عرضه توزیع محصول است که با توجه به افزایش هزینه در این حوزه شاهد نارضایتی تولیدکننده و مصرف کننده به دلیل عدم پوشش امنیت و قیمت مناسب محصول هستیم.

بنابراین امروز کارخانه های تولیدی با عرضه محصول به صورت اینترنتی و راه اندازی درگاه های فروش آنلاین واسطه ها و توزیع کنندگان را در این موضوع حذف و به طور مستقیم با مصرف کننده ارتباط برقرار نموده که این موضوع سبب افزایش رضایت هم تولیدکننده و هم مشتری شده است. در این راستا تولیدکننده با حاشیه سود مناسب محصول را عرضه و سود باقی مانده نصیب مشتری می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما