عرضه عمده لیوان یکبار مصرف نوشیدنی

لیوان یکبار مصرف نوشیدنی

لیوان یک بار مصرف نوشیدنی لیوانی است تولید شده از جنس پلاستیک، کاغذی و فونی در شکل های بسیار متنوع، امروزه برای استفاده راحت از ظروف در بیرون از خانه و در رستوران ها، مسافرت هاو … لیوان یک بار مصرف نوشیدنی برای نوشیدنی های سرد وگرم تولید شده. امروزه بدلیل تولید داخلی و خارجی لیوان های یکبار مصرف نوشیدنی کیفیت عرضه آنها بسیار بالا رفته و قابل رقابت با نمونه های خارجی است.

عرضه عمده لیوان یکبار مصرف نوشیدنی

آشنایی با انواع لیوان یکبار مصرف

آشنایی با انواع لیوان یکبار مصرف لیوان های یک بار مصرف در انواع طرح ها، جنس ها و مدل های گوناگون در تنوع بالا وجود دارند. انواع آنها شامل نوع کاغذی، پلاستیکی و فوی هستند، که جنس کاغذی محبوبیت بیشتری دارد و دوام آن نیز بیشتر است و برای نوشیدنی های گرم مناسب است زیرا قادر به تحمل گرما هستند.

لیوان های کاغذی نیز انواع مختلف، لیوان های کاغذی لایه ای، لیوان های کاغذی با لایه های جداکننده هوا، لیوان های کاغذی پلی کربنات، لیوان های کاغذی بازیافت شده و پایه دار آن است. مزیت لیوان های کاغذی به ایجاد انواع طرح ها و نقش های روی آنهاست.

لیوان های پلاستیکی، این لیوان ها برای نوشیدنی های سرد مناسب است و در انواع و اندازه های مختلف تولید می شوند، انواع لیوان های پلاستیکی شامل لیوان های پلاستیکی با سطح نازک، مستحکم و پلی استایدن است.

لیوان های فومی، که مناسب برای نوشیدنی های گرم و سرد است، این لیوان ها مقاومت بیشتری نسبت به سایر لیوان ها دارد و هزینه ی پایین تری دارد و در نوع قدیمی سفید و یا طرح های چاپ شده روی آن قابل خریداری است.

نوع دیگری از لیوان ها که جدیدا وارد بازار شده لیوان یکبار مصرف نی دار است که در دو مدل درب دار عرضه می شود و بیشتر در کافی شاپ ها ، آبمیوه فروشی ها استفاده می شود.

همانطور که گفته شد لیوان یک بار مصرف انواع مختلفی دارد که نوع های اصلی و مورد استفاده به اختصار توضیح داده شد، انواع دیگر لیوان های یک بار مصرف شامل لیوان های یک بار مصرف بیرون بر، لیوان یکبار مصرف قلبی که به شکل قلب است و بیشتر در مهمانی ها، پذیرایی ها و لحظات رومانتیک برای نوشیدنی های سرد وگرم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بهترین تولیدکنندگان لیوان یکبار مصرف نوشیدنی

بهترین تولیدکنندگان لیوان یکبار مصرف نوشیدنی تولید کنندگان لیوان یک بار مصرف با توجه به استفاده زیاد از این محصول سعی در تولید این محصول با مواد اولیه خوب و درجه یک هستند. تولیدکنندگان قادر هستند این ظروف را مطابق با سلیقه مصرف کنندگان و بازار تولید کنند، به این ترتیب مراکز مختلف در کشور در این زمینه فعالیت دارند که سلیقه مصرف کنندگان را مد نظر دارند.

عرضه کنندگان که دراین زمینه فعالیت دارند این ظروف را با مزیت ها و استانداردهای لازم تولید و به بازار عرضه می کنند. همواره ظروف با کیفیت از نظر خریداران طرفداران بسیاری دارد و تولید بیشتری دارد.

امروزه بدلیل مضرات لیوان های یکبار مصرف تولیدکنندگان با نظارت مسئول بهداشت جنس گیاهی آنها را جایگزین لیوان های قبلی کرده است.

تولیدکنندگان از لیوان ها برای تبلیغات روی این ظروف استفاده می‌کنند تا توجه مصرف کنندگان رابه سمت خود جذب کنند.

در برخی کشورهای پیشرفته که به محیط زیست خود اهمیت می دهند سعی دارند استفاده از این محصول را به حدقل برسانند.

1

  1. ممنون از مطالب پر مغز و بسیار عالی تون این محصولی که معرفی کردید بسیار کاربردی و عالی هست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما