عرضه مستقیم بطری یکبار مصرف 1000 سی سی

در اشاره به یکی از بهترین انواع بطری یکبار مصرف که حجم و ظرفیت قابل توجهی را به همراه داشته، می توان بطری یکبار مصرف 1000 سی سی را نام برد که از ویژگی های بارزی همچون استحکام فوق العاده برخوردار می باشد. اکنون با توجه به کاربرد روزافزون این بطری در بخش های مختلف صنعتی و آزمایشگاهی، شاهد اقداماتی موثر در راستای عرضه مستقیم بطری مذکور می باشیم که به موجب آن می توانید به بطری یکبار مصرف ارزان و درجه یک دست یابید.

عرضه مستقیم بطری یکبار مصرف 1000 سی سی

مشخصات بطری یکبار مصرف 1000 سی سی

مشخصات بطری یکبار مصرف 1000 سی سی یکی از بطری های یکبار مصرف که امروزه در بخش های عمومی، صنعتی، دارویی و آزمایشگاهی اهمیت و کاربرد یافته و به همین جهت میزان تقاضای گسترده ای را به سمت خود روانه داشته، بطری یکبار مصرف 1000 سی سی بوده که در قسمت زیر به ذکر مواردی مهم در خصوص مشخصات بطری مورد نظر خواهیم پرداخت:

  1. یکی از جادارترین و بزرگترین بطری های یکبار مصرف که از نوع پت بوده و دارای ساختاری بهداشتی است، بطری یکبار مصرف مورد نظر می باشد.
  2. از این بطری برای بسته بندی محصولات مختلف بهره می برند که اگر بخواهیم بر همین اساس، تقسیم بندی را از این محصول انجام دهیم، می توان به بطری پلاستیکی عرقیات، بطری نوشیدنی و بطری روغن اعم از روغن های صنعتی و گیاهی اشاره کرد.
  3. مدل های موجود از این محصول بر حسب شکل ظاهری، شامل بطری یکبار مصرف شفاف و بطری یکبار مصرف رنگی خواهند شد.
  4. از دهانه ای با قطر 28 میلی متر برخوردار بوده و درب آن هم به رنگ خود بطری یا مخالف آن مانند رنگ مشکی خواهد بود.
  5. به طور کلی مناسب برای بسته بندی و حمل انواع مایعات خوراکی بوده و محتویات داخل آن هم با وجود ساختار مناسب بطری، دچار تغییر شکل یا کیفیت نخواهند گشت.

صادرات انواع بطری یکبار مصرف 1000 سی سی

صادرات انواع بطری یکبار مصرف 1000 سی سی یکی از مهمترین انواع بطری پلاستیکی که امروزه به فروشی فراتر از بازار داخلی دست یافته و به عنوان یکی از متداولترین بطری های صادراتی شناخته شده، بطری یکبار مصرف 1000 سی سی بوده که در بازارهای جهانی، به شدت مورد تقاضا و درخواست از سوی مشتریان خارجی قرار گرفته است.

در حال حاضر صادرات بطری یکبار مصرف مورد نظر به صورت گسترده انجام گرفته و با توجه به اهمیت بالای این محصول و مصارف گسترده ای که در سطح جهانی پیدا کرده، در چنین شرایط مساعدی از فروش قرار گرفته است، لازم است این را هم بگوییم دلایل زیادی در پشت این امر پنهان شده اند که به رواج صادرات بطری مورد نظر منجر گشته اند که از جمله آنها می توان به کیفیت مناسب بطری یکبار مصرف ایرانی و قیمت مقرون به صرفه آنها اشاره کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما