عرضه مستقیم لیوان یکبار مصرف پایه دار

برای اینکه در مهمانی ها، رستوران ها و دیگر مجالس وقت هدر رفت برای شستشوی ظروف به کمترین میزان خود برسد از ظروف یکبار مصرف استفاده می شود در حال حاضر ما دارای انواع بسیاری از ظروف یکبار مصرف هستیم که از رایج ترین و زیباترین آن‌ ها لیوان یکبار مصرف پایه دار می باشد.

مرکز عرضه مستقیم لیوان یکبار مصرف تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا بهترین و با کیفیت ترین آن ها را در قالب بسته‌بندی های ویژه ای و با حفظ کیفیت اصلی در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

عرضه مستقیم لیوان یکبار مصرف پایه دار

مشخصات انواع لیوان یکبار مصرف پایه دار

مشخصات انواع لیوان یکبار مصرف پایه دار از پر استفاده ترین انواع ظروف یکبار مصرف می توانیم به لیوان یکبار مصرف اشاره داشته باشیم در حال حاضر ما با طرح ها و رنگ های متنوع از این نمونه محصولات مواجه هستیم که معمولاً برای مجالس از نمونه لیوان یکبار مصرف پایه دار استفاده می شود در بسیاری از رستوران‌ ها این لیوان کارایی کثیری دارد و همچنین می‌ تواند در مجلل کردن مهمانی شما تاثیر گذار باشد.

در این قسمت به ارائه مشخصات برخی از انواع لیوان یکبار مصرف خواهیم پرداخت

  • لیوان یکبار مصرف pp :

این علامت در انتهای لیوان نشان دهنده پلی پروپیلن می باشد شما با دیدن این علامت به راحتی می توانید مایعات و غذای گرم را مصرف نمایید بدون اینکه دغدغه آسیب به سلامتی خود را داشته باشید

  • ظرف یکبار مصرف ps :

در انتهای لیوان این علامت نشان دهنده پلی استایرن میباشد به هیچ عنوان نباید از آن برای مصرف مایعات داغ و غذاهای داغ استفاده کنید؛ چرا که به شدت سرطان زا است و آسیب جبران ناپذیری را به شما وارد خواهد کرد.

  • ظروف یکبار مصرف HDPE :

لیوان هایی که دارای این علامت هستند از چگالی بسیار بالایی برخوردارند و در نتیجه می‌توانند دمای بسیاری را تحمل کنند، تاکنون خطری در اثر استفاده از محصولات اعلام نشده است شما می توانید به راحتی و خیالی راحت از آنها استفاده داشته باشید.

بررسی قیمت انواع لیوان یکبار مصرف پایه دار

بررسی قیمت انواع  لیوان یکبار مصرف پایه دار

با توجه به ویژگی های منحصر به فرد این سری از محصولات و ارائه آنها در رنگ ها و طرح های متنوع استقبال از خرید انواع لیوان یکبار مصرف بسیار زیاد شده است.

در حال حاضر روش های خرید کثیری وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها زیباترین لیوان یکبار مصرف لوکس خود را تهیه نمایید یکی از آنها مراجعه حضوری به مراکز عرضه انواع لیوان می باشد اما این روش خرید به شما توصیه نمی‌شود چرا که با صرف وقت و هزینه بسیار زیادی همراه است.

در این زمینه می توانید از طریق درگاه اینترنتی بهترین و با کیفیت ترین لیوان یکبار مصرف سفید خود را تهیه نمایید و خریدی به صرفه داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما