عرضه کننده کیسه زباله سه رول

یکی از وسایل بسیار ضروری جهت حفظ بهداشت و رعایت نظافت در خانه استفاده از کیسه زباله می ‌باشد. کیسه زباله سه رول یکی از مناسب ترین های این محصول برای مصارف خانگی می ‌باشد که در ادارات و شرکت ها نیز کاربرد زیادی دارد.

عرضه کننده این کیسه خاص اقدام به ارائه آن با قیمت مناسب نموده است و خریداران از سراسر کشور می توانند در تماس و ارتباط مستقیم با عرضه کننده نسبت به ثبت سفارش آن اقدام کنند و آن را در آدرس مورد نظر خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت نمایند.

عرضه کننده کیسه زباله سه رول

راهنمای انتخاب کیسه زباله سه رول

راهنمای انتخاب کیسه زباله سه رول کیسه زباله سه رول محصولی است که در ۳ سایز کوچک، متوسط و بزرگ ارائه می شود. این محصول دارای سه سایز متفاوت است که هریک از آنها دارای رنگ مشخصی هستند. کوچک ترین این کیسه ها در ابعاد ۵۵*۷۰ سانتی متر به رنگ زرد و بزرگ ترین آنها در ابعاد ۹۰*۷۰ سانتی متر به رنگ آبی می باشد؛ سایز متوسط این محصول نیز در ابعاد ۸۰* ۵۵ سانتی متر به رنگ سبز است.

انتخاب کیسه زباله بر اساس نوع کاربرد این کیسه ها است. از این کیسه ها علاوه بر استفاده جهت سطل زباله می توان برای گذاشتن وسیله های سبک مانند اسباب بازی نیز استفاده کرد. سایز کوچک این کیسه زباله برای سطل های کوچک و سایز متوسط معمولاً جهت استفاده در خانه و سایز بزرگ برای سطل های بزرگ کاربرد دارند.

هنگام انتخاب این محصول به تعداد رول های موجود در هر بسته بندی باید توجه شود. به عنوان مثال در سایز کوچک این محصول هر رول ۱۸ عدد کیسه زباله وجود دارد و در مجموع به دلیل داشتن سه رول در هر جعبه ۵۴ برگ کیسه زباله در بسته بندی موجود است. این اعداد در مورد کیسه زباله متوسطه ۴۲ برگ و در مورد کیسه زباله بزرگ حدود ۳۰ برگ است. کیفیت این محصولات در ۳ سایز آن با هم کاملاً یکسان است و تفاوت آنها از نظر حجم و گنجایش و در نهایت قیمت می باشد.

قیمت خرید کیسه زباله سه رول

قیمت خرید کیسه زباله سه رول قیمت خرید کیسه زباله سه رول به عنوان یکی از بهترین انواع کیسه های زباله توسط عرضه کننده آن به گونه ای نرخ گذاری شده است که کمترین حاشیه سود برای عرضه کننده را دارد. از طریق همین سایت که توسط عرضه کننده جهت ایجاد پل ارتباطی بین خود و خریداران راه‌اندازی شده است نیز می توان قیمت این محصول را به دست آورد. در این وب سایت مشخصات کامل این کیسه به همراه قیمت روز آن ذکر شده است.

خریداران می ‌توانند از طریق شماره تلفن و شبکه های اجتماعی عرضه کننده که در سایت قرار داده شده اند به طور مستقیم و لحظه‌ای با آن ارتباط برقرار کرده و نرخ روز این کیسه زباله را دریافت کنند. قیمت خرید کیسه زباله به گونه ای است که استفاده از آن از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است و کسانی که در زمینه صادرات انواع کیسه زباله فعالیت دارند می توانند از آن جهت عرضه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپرمارکت ها و صادرات به دیگر کشورها استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما