عرضه کنندگان بطری روغن مایع 

بطری روغن مایع نقش مستقیم در حفظ کیفیت و میزان ماندگاری این محصول دارد. به همین علت انتخاب نمونه مناسب بطری ها در هنگام بسته بندی اهمیت زیادی در این مورد دارد. با توجه به تنوع تولید این محصولات از نظر ابعاد، جنس و شکل ظاهری به بررسی مشخصات نمونه های باکیفیت می پردازیم. همچنین مراکز پخش و عرضه کنندگان عمده را برای سفارشات کلی جهت خرید با قیمت رقابتی معرفی می کنیم.

عرضه کنندگان بطری روغن مایع 

مشخصات بطری روغن مایع

مشخصات بطری روغن مایع در صنعت بسته بندی روغن مایع استفاده از بطری های شیشه ای و پت بسیار مرسوم است. با این حال اغلب تولید کنندگان ترجیح می دهند که از بطری های پت برای این منظور استفاده کنند. دلیل این امر ویژگی های کیفی و مزیت های نسبی آنها نسبت به انواع بطری های شیشه ای است.

اولین و مهمترین مزیت بطری روغن مایع پت نسبت به مدل های دیگر وزن بسیار سبک و مقاومت آن در برابر عوامل محیطی است. این نوع بطری ها در برابر سرما و گرمای زیاد مقاوم بوده و واکنش شیمیایی از خود نشان نمی دهند.
قابلیت تولید در ابعاد مختلف و متناسب با سفارش خریدار یکی دیگر از مزیت ها و مشخصات این محصولات به شمار می آیند. امکان تولید در رنگ های سفارشی و به صورت ساده نیز از دیگر معیارهای کیفی انواع بطری پت برای بسته بندی روغن مایع و دیگر مایعات مانند نوشیدنی ها هستند.

شفاف بودن این ظروف و امکان دیدن کیفیت و میزان غلظت روغن نیز سبب شده تا مصرف کنندگان همواره به سراغ این نوع بسته بندی ها بروند. شاید برایتان جالب باشد که هزینه های بطری روغن درجه یک پت به مراتب بسیار ارزانتر از نمونه های دیگر برای تولید کنندگان است.

قیمت انواع بطری روغن مایع

قیمت انواع بطری روغن مایع  علاوه بر فاکتورهای کیفی، ویژگی کمی و قیمت انواع بطری روغن برای تولید کنندگان و شرکت های بسته بندی اهمیت ویژه ای دارد.

بدون شک عوامل مهمی در تعیین نرخ هر عدد بطری دخیل هستند که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

  • ابعاد و درجه کیفی بطری
  • نوع مواد اولیه بکار رفته در تولید
  • حجم و تعداد سفارشات خرید بطری
  • سفارش بطری شفاف یا رنگی
  • هزینه تمام شده هر عدد بطری روغن

با توجه به نوسانات بازار و روند رو به رشد مواد اولیه پلی اتیلینی در تولید انواع ظروف و بطری پت، شاهد نوسان قیمت فروش این محصولات در بازار داخلی هستیم. به همین علت استعلام قیمت بطری روغن رنگی و شفاف به ویژه برای سفارشات عمده و صادرات امری ضروری است.

برای این منظور و با هدف تامین جدیدترین تولیدات با قیمت کارخانه ای و رقابتی نمانیدگان فروش این مرکز آماده همکاری با خریداران عمده در سطح کلان و کلی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما