فروشنده بهترین سفره یکبار مصرف ساده کیلویی

سفره یکبار مصرف کیلویی برای استفاده در مهمانی ها و دور همی هایی که تعداد زیادی مهمان وجود دارند و تمیز کردن سفره های معمولی وقت گیر و سخت است و یا سفره ای با متراژ بالا در اختیار نداریم استفاده می شود. این سفره ها با کیفیت های مختلفی در بازار وجود دارند و نمونه های بهتر آن ها توسط فروشندگان معتبر دربازار آن ها را به دست مصرف کننده می رسانند و قیمت بالاتری به میزان کیفیت خود نسبتبه بقیه سفره ها دارند.

فروشنده بهترین سفره یکبار مصرف ساده کیلویی

سفره یکبار مصرف ساده چه مشخصاتی دارد؟

سفره یکبار مصرف ساده چه مشخصاتی دارد؟

کاهی اوقات پیش می آید که در مکان های عمومی برای پذیرایی نیاز به سفره وجود دارد اما استفاده از سفره های معمولی به صرفه نیست و پهن و جمع کردن آن ها به سختی صورت میگیرد. در این مواقع سفره های یک بار مصرف به کمک ما می آیند و نیاز به تمیز کردن و پاک کردن آنها نداریم و پس از مصرف باید دور انداخته شوند.

سفره های یکبار مصرف جنس های مختلفی همچون پلاستیک و کاغذ دارند و نوع ساده ی آن یک پلاستیک رنگی است که به صورت رول شده قرار دارد و در متراژ های مختلفی به فروش می رسند. این سفره ها به صورت دولا به دور یک نوار کارتونی پیچیده شده اند که به هنگام باز شدن باید از مکانی که دیگر متراژ مورد نظرمان کافی است بریده شود و پهن گردد.

از مشخصات دیگر این سفره ها می شود به نازک بودن آن ها اشاره کرد که بسیار اسیب پذیر هستند و قیمتی مقرون به صرفه دارند. در بهضی از مکان های غذاخوری این سفره هارا به صورت رومیزی بر روی میزهای غذا خوری قرار می دهند و پس از هر بار سرو غذا، سفره را بیرون می اندازند. سفره یکبار مصرف ساده هیچ طرحی را درون خود ندارد و در رنگ های زرد، صورتی، آبی، سبز و … با برند های مختلفی در بازار وجود دارند که تقریبا اساس و کیفیت همه با هم یکی است و در منازل نیز برای مهمانی های بزرگ می شود از آن ها استفاده کرد.

سفره های یکبار مصرف علاوه بر بسته بندی و متراژ های کم به صورت فله نیز تولید شده و به فروش می رسد و برای مکان های بزرگ پذیرایی قابل استفاده هستند.

فروشگاه عرضه سفره یکبار مصرف ساده کیلویی

فروشگاه عرضه سفره یکبار مصرف ساده کیلویی شرکت تجاری ما به عنوان یک فروشنده سفره یکبار مصرف ساده کیلویی فروش سفره یکبار مصرف را برای شما مشتریان عزیز به آسانی فراهم کرده و دیکر نیاز نیست برای خرید این کالا وقت خود را صرف رفتن به بازار و خرید حضوری کنید و تجربه ی یک خرید غیر حضوری عالی را در اینجا داشته باشند. برای سفارش این کالا می توانید از طریق سایت سفارش خود را ثبت کرده و در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما