فروشنده سفره یکبار مصرف شیشه ای

سفره جز جدا ناپذیری از مهمانی ها و مجالس ما ایرانیان است به طور کلی انواع مختلفی از این محصولات در بازار وجود دارد، سفره ها به شکل کلاسیک و یا یکبار مصرف وجود دارند، در بازار انواع مختلفی از سفره های شیشه ایی، کاغذی و پلاستیکی وجود دارند، نوع شیشه ایی این محصولات کارآیی بیشتری دارد، سفره یکبار مصرف شیشه ای برای مسافرت ها و مهمانی ها بسیار مناسب می‌باشد.

فروشنده سفره یکبار مصرف شیشه ای

مشخصات سفره یکبار مصرف شیشه ای

اگر نگاهی به مشخصات سفره شیشه ای بیاندازیم می فهمیم که این محصول برای استفاده در مجالس مختلف و همچنین مهمانی ها بهترین گزینه است.

  1. این سفره ها نسبت به سایر محصولات یکبار مصرف پلاستیکی و کاغذی مقاومت بالاتری دارند به همین دلیل دارای کیفیت بالاتری هستند و به شکل گسترده ایی استفاده می‌گردند.
  2. ماهیت شیشه ای بودن این محصول باعث شده است ضد آب باشند و در هنگام خیس شدن همانند سفره های کاغذی و پلاستیکی کیفیت خود را از دست ندهند.
  3. از این محصول به عنوان رومیزی استفاده می شود، همچنین در انواع رستوران ها از این سفره در روی میزها استفاده می شود زیرا چربی را کمتر جذب می کنند و به همین دلیل کیفیت بالاتری دارند.
  4. سفره های یکبار مصرف شیشه ایی تقریبا در هر متر دارای پرفراژ هستند تا به طول دلخواه توسط ما بریده شوند و از آن استفاده کنیم.

سفره های یکبار مصرف شیشه ای در انواع مختلف رولی و عمده در بازار وجود دارند که می توان بر حسب نیاز خود این محصولات را خریداری نمود.

مشخصات سفره یکبار مصرف شیشه ای

ارائه سفره یکبار مصرف شیشه ای

ارائه سفره یکبار مصرف شیشه ای توسط مجموعه ما با بالاترین کیفیت صورت می پذیرد، قیمت محصولات ما نسبت به قیمت محصولات موجود در بازار پایین تر هستند ضمن اینکه کیفیت کارهای ما بالاتر است.

به طور کلی قیمت ارائه سفره های یکبار مصرف شیشه ای به طول آن، کیفیت مواد اولیه، جنس و شرکت تولید کننده آن بستگی دارد، قیمت محصولات وارداتی بالاتر از محصولات داخلی هستند به همین دلیل استفاده از محصولات داخلی به صرفه تر و کارآیی بیشتری دارد.

این محصول در انواع طرح های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود، شما می توانید هرگونه سوال خود را از کارشناسان ما بپرسید و سپس اقدام به خرید این محصول کنید.

طرح های زیبای سفره های ما این امکان را به شما می دهد تا آن را در انواع مجالس لوکس و مهمانی های مدرن خود استفاده کنید و راحتی و زیبایی را به خود و مجالس خود هدیه دهید، سایت ما آماده ثبت سفارشات از سوی شماست تا آن را در کمترین زمان ممکن به شما مشتری گرامی تحویل دهد.

ارائه سفره یکبار مصرف شیشه ای

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما