فروشنده سفره یکبار مصرف لاکچری

فروشنده سفره یکبار مصرف لاکچری با در نظر گرفتن سلیقه های مختلف سعی می کند انواع مدل ها را به صورت آنلاین و حضوری عرضه کند .
استفاده سفره یکبار مصرف امروزه در بین خانواده ها رواج فراوانی پیدا کرده است و این به دلیل مدرن شدن و تغییر سبک زندگی ها می باشد و استفاده از آن به منظور راحتی بیشتر انجام می شود.

فروشنده سفره یکبار مصرف لاکچری

انتخاب سفره یکبار مصرف لاکچری

انتخاب سفره یکبار مصرف لاکچری

در هنگام انتخاب سفره لاکچری یکبار مصرف به نکات زیر توجه بفرمایید:

  • برای خرید سفره مجلسی لاکچری باید توجه نمایید که عرض بیش از 100 سانتی متر باشد.
  • برای مجالس حتما باید نمونه های که ضخامت بالای دارند را انتخاب و خریداری کنید.

در مهمانی ها و مجالس فرصت کافی برای شستن و تمیز کردن سفره وجود ندارد علاوه بر این شستن سفره هم خودش می تواند کاری طاقت فرسا محسوب می شود به همین دلیل امروزه از سفره های یکبار مصرف در مهمانی ها استفاده می شود.

در هنگام مسافرت و سفر دسترسی به آب و لوازم بهداشتی وجود ندارد به همین دلیل استفاده از سفره یکبار مصرف امری مهم و ضروری محسوب می شود و کاربرد های فراوان سفره یکبار مصرف باعث شده در انواع مختلفی تولید شود که ما در زیر به آن ها اشاره ایی کوتاه و گذرا کرده ایم:

  • سفره یکبار مصرف پلیمر یا پلی اتیلن: در تولید این نمونه از مواد پلی اتیلنی درجه یک استفاده شده است و به دو صورت نازک و ضخیم تولید می شود که نمونه های نازک آن در اندازه های 25، 50 و 30 متری تولید می شوند و نمونه های ضخیم که به آن ها سفره مجلسی هم می گویند دارای عرض بیش از 100 سانتی متر می باشند.
  • سفره یکبار مصرف کاغذی: از دو لایه پلی اتیلن و دستمال کاغذی تشکیل شده است که این باعث شده آب و رطوبت به داخل آن نفوذ پیدا نکنند.
  • سفره یکبار مصرف OPP: ظاهری زیبا دارد و رنگ آن شفاف می باشد و برای رومیزی استفاده می شود.

قیمت سفره یکبار مصرف لاکچری

قیمت سفره یکبار مصرف لاکچری

قیمت سفره یکبار مصرف لاکچری با توجه به تغییرات نرخ ارز و تورم دارای نوساناتی بوده است البته عواملی مانند جنس، نوع خرید، نوع برند و قانون عرضه و تقاضا هم روی قیمت تاثیر گذار هستند علاوه بر قیمت مناسب سفره یکبار مصرف مزیت های فراوان دیگری هم دارد که ما در زیر به آن ها اشاره کرده ایم:

  • از مواد نو و درجه یک ساخته شده به همین دلیل کاملا بهداشتی می باشد.
  • مایعات و آب به آن نفوذ پیدا نمی کنند که این باعث شده فرش یا میز کثیف نشود.
  • ضخامت مناسبی دارد و اشیای مانند قاشق و چاقو باعث سوراخ شدن آن نمی شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما