فروشندگان لیوان یکبار مصرف نوشیدنی

فروشنده لیوان یکبار مصرف نوشیدنی های گرم و سرد، این نوع از کالا را با کیفیت های مختلف ارائه می دهد. از جانب دیگر، آنها را خریداران می توانند عمده نیز به دست آورند. باید گفت، که سایزهای لیوان یکبار مصرف گوناگون بوده و به همین علت برای امور مختلف به کار می روند. در کل، خرید لیوان نوشیدنی در جنس های پلاستیکی، فومی و کاغذی به آسانی امکان پذیر است.

فروشندگان لیوان یکبار مصرف نوشیدنی

سایزهای لیوان یکبار مصرف نوشیدنی

سایزهای لیوان یکبار مصرف نوشیدنی لابد شما هم در بازار، کافی شاپ ها، رستوران و فست فود فروشی ها با تنوع سایز لیوان یکبار مصرف نوشیدنی مواجه شده اید. اما می دانید که آنها را بیشتر بر اساس حجمی که دارند، دسته بندی می نمایند؟ برای شناخت بهتر ما چند نمونه را برای شما نام می بریم که به طور کلی، به کوچک، میانه و بزرگ دسته بندی می گردند:

  • 70 سی سی یا 3 انس
  • 110 سی سی
  • 120 سی سی
  • 180 سی سی
  • 225 سی سی
  • 360 سی سی
  • 480 سی سی

البته از این اندازه ها بزرگتر هم وجود دارد که می شود که به 560 و 640 سی سی اشاره کرد. از آنان عموماً برای سرو کردن انواع نوشیدنی های گوناگون مثل قهوه، آبمیوه، چای، شیر، دمنوش و غیره استفاده می نمایند. البته بر اساس کیفیت و نوعیت جنس این کار صورت می گیرد.

در کل، امروزه مشاهده می کنیم که شرکت های متعدد تولید کننده با در نظر گرفتن نیاز بازار، اقدام به ساخت چنین محصولاتی می کند که البته برای این منظور نیاز به دستگاه های مختلف است که ظرفیت ساخت را در سایزهای متنوع دارند. اما برای به دست آوردن بهترین ها در ابعاد استاندارد، می توانید به مجموعه اصلی پخش سر بزنید.

مرکز خرید لیوان یکبار مصرف نوشیدنی

مرکز خرید لیوان یکبار مصرف نوشیدنی لیوان یکبار مصرف نوشیدنی های مختلف را می توانید از مرکز خرید به گونه کلی بخرید. چنانچه در عرصه فروش تکی، صادرات و یا هم سرو کردن انواع محصولات هستید، قادر بوده تا به شکل عمده کالا را تهیه کنید. توزیع کننده با نرخ های مناسب و کیفیت عالی به پخش این نوع از لیوان ها می پردازد که از بازار خوبی برخوردار می باشند.

در کل، ارائه به گونه آنلاین هم از جانب برترین‌ مرکز روی دست گرفته شده که این کار سبب می گردد‌ تا مشتری بدون دغدغه لیوان ها را از سراسر کشور سفارش دهد. آنها عموماً روی هم قرار گرفته و در بسته های پلاستیکی عرضه می شوند که به این ترتیب، آلودگی به محصول رسوخ نمی کند.

اما برای به دست آوردن قیمت های جدید و همینطور ثبت کردن سفارش توصیه ما این می باشد که حتماً با فروشنده قبل از هر کاری مشورت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما