فروشگاه فروش سفره یکبار مصرف کریستال

سفره یکی از نیاز های هر خانه می باشد که در مدل ها و طرح های زیادی موجود می باشد. سفره در جنس های: یکبار مصرف، نسوز و پارچه ای می باشد که هر کدام ویژگی زیادی دارد. سفره یکبار مصرف یکی از محصولاتی است که در هر مجلس و یا مهمانی حضور دارد سفره یکبار مصرف کریستال طرح بسیار زیبایی است که بخاطر شفافیت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. فروشگاه فروش سفره یکبار مصرف کریستال به روش های مختلفی این کالای ضروری را ارائه می دهد.

فروشگاه فروش سفره یکبار مصرف کریستال

ویژگی های سفره یکبار مصرف کریستال

ویژگی های سفره یکبار مصرف کریستال همانطور که می دانید سفره فقط برای زیبایی نیست بلکه برای رعایت بهداشت و سلامت یکی از الزامات هر خانه می باشد که روزانه به صورت مکرر از آن استفاده می شود. در ادامه مطلب به ویژگی های سفره یکبار مصرف کریستال می پردازیم که عبارت اند از:

  • اولین و مهمترین ویژگی که سفره یکبار مصرف کریستال دارد این است که طرح های متنوعی دارد که بسیار شاد و روح انگیز می باشد و افراد طیادی را جذب خود می کند و باعث خوش اشتهایی در افراد می گردد.
  • از دیگر ویژگی آن این است طول بسیار زیادی دارد و برای هر مکانی مناسب است عرض این سفره برعکس دیگر سفره های یکبار مصرف کم نمی باشد.
  • این سفره کیفیت بالایی دارد و به راحتی پاره نمی شود به همین خاطر در طبیعت و پارک نیز به راحتی می توانید از آن استفاده کنید بدون اینکه نگران پارگی آن شوید این سفره دارای بسته بندی مناسبی است.
  • از ویژگی که این سفره دارد این است که می توانید آن را در اندازه های کوچک نیز برش دهید بدون اینکه طرح و یا اله آن تغییری کند. این سفره دارای عطر ملایمی است که بوی پلاستیک را پخش نمی کند.
  • از دیگر ویژگی های سفره کریستال می توان به حجم کم آن اشاره کرد و همچنین قیمت مناسبی که دارد افراد زیادی را مجذوب خود کرده است.

قیمت عرضه سفره یکبار مصرف کریستال

قیمت عرضه سفره یکبار مصرف کریستال قیمت سفره یکبار مصرف کریستال به ویژگی های زیادی همچون:

  1. جنس و شکل سفره کریستال
  2. اندازه و سایز سفره کریستال
  3. طرح سفره یکبار مصرف کریستال
  4. نوع بسته بندی سفره کریستال

عرضه سفره یکبار مصرف کریستال به صورت حضوری و اینترنتی امکانپذیر می باشد خریداران می توانند از این سفره برای سفره هفت سین و یا سفره شب و استفاده کنند و از بودن با دیگران لذت ببرند. چون به صورت عمده به فروش می رسد قیمت بسیار منایبی دارد.

بهتر است هر چه زودتر اقدام کنید و این سفره مورد نیاز هر آشپزخانه را تهیه کنید چون چیزی به شب عید و دورهمی خانوادگی باقی نمانده است. سفره یکبار مصرف جزء نیاز هایی است که در سبد کالای هر ایرانی وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما