فروش انبوه کیسه زباله جارو برقی کیلویی

فروش انبوه کیسه زباله جارو برقی کیلویی به صورت آنلاین در مدل های دائمی و یکبار مصرف انجام می شود تا فعالان این عرصه بتوانند به راحتی در هر نقطه ای از کشور که ساکن هستند محصول را تهیه کنند.

کیسه زباله جارو برقی برای جمع آوری گرد و خاک و زباله های ناشی از مکش جارو برقی استفاده می شود و در انواع مختلفی مانند میکروفیلتری، چند لایه، هپا و…. تولید می گردد.

فروش انبوه کیسه زباله جارو برقی کیلویی

راهنمای استفاده از کیسه زباله جارو برقی

راهنمای استفاده از کیسه زباله جارو برقی برای استفاده از کیسه زباله جارو برقی باید درب محل گذاشتن کیسه جاروبرقی را باز کنید و سپس کیسه را داخل جارو برقی بگذارید و طوری آن را داخل جارو برقی قرار دهید که دهانه کیسه در لبه لوله جاروبرقی قرار بگیرد این کیسه ها در اندازه بین 5 تا 125 سانتی متر تولید می شوند.

کیسه های جارو برقی به دو صورت کیسه جارو برقی یکبار مصرف و کیسه جارو برقی دائمی تولید می شوند مدل اول را می توانید بعد از پر شدن درب آن را ببندید و در سطل آشغال بریزید که این می تواند از نظر بهداشتی بسیار مهم باشد برخی از مدل های کیسه های یکبار مصرف به صورت چند لایه تولید می شوند و دارای مواد ضد میکروب هستند.

این نمونه کیسه ها دارای ساختار چند لایه می باشند که این باعث گردیده فیلتراسیون آن افزایش یابد برخی از مدل های این نمونه کیسه ها دارای ساختار هپا هستند که این سبب شده تا ریزترین ذرات گرد و غبار از داخل کیسه به بیرون نیایند.

مدل دوم یا همان کیسه های دائمی جارو برقی را می توانید هنگامی که پر شده اند آن ها را خالی کنید علاوه بر این اگر هم کثیف شده اند می توانید با خیال راحت آن ها را بشویید این مدل کیسه ها از پارچه های میکروفیلتری تولید شد. اند که این موجب گردیده گرد و خاک کیسه ها داخل جارو برقی نشوند و برای افزایش عمر جارو برقی و بالا رفتن مکش آن توصیه می شود زود به زود کیسه ها را خالی کنید.

توزیع کننده عمده کیسه زباله جارو برقی کیلویی

توزیع کننده عمده کیسه زباله جارو برقی کیلویی توزیع کننده عمده کیسه زباله جارو برقی کیلویی برای این که بتواند بازار هدف خود را توسعه دهد اقدام به ارائه محصول به صورت آنلاین کرده است تا بتواند کالای خود را به تمام نقاط کشور ارسال کند و میزان فروش خود را افزایش دهد علاوه بر این مزیت های استفاده از کیسه جارو برقی موجب گردیده توزیع کننده آن بتواند بازار خوبی را کسب کند که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • کیسه زباله کیلویی جارو برقی در مدل های مختلف یکبار مصرف و چند بار مصرف عرضه می شود.
  • مانع از نفوذ گرد و خاک به داخل جارو برقی می شود.
  • کاملا استاندارد شده است و همین سبب شده تامین کیسه زباله افزایش یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما