فروش انواع بطری مخصوص دوغ در شیراز

کارخانه های زیادی در سطح شهر شیراز ،توانسته اند انواع بطری مخصوص دوغ را تولید و با کیفیت عالی و قیمت مناسب به مشتریان شیرازی عرضه کنند. بطری دوغ شیراز در اندازه و انواع مختلف در بازارهای شیراز به فروش می رسد . فروشندگان بطری دوغ در شیراز ، این محصول را به دو صورت سنتی و مدرن به مشتری ها عرضه می کنند . حال اگر بخواهند بطری ها را سریع و راحت به دست مصرف کننده ها برسانند ،بهتر است از روش اینترنتی و از طریق سایت ها و شبکه های مجازی مختلف این کار را انجام دهند و محصول را مستقیم و بدون دخالت واسطه و دلالان به دست مشتری می رسانند .

فروش انواع بطری مخصوص دوغ در شیراز

آشنایی با انواع بطری پلاستیکی

آشنایی با انواع بطری پلاستیکی

امروزه از بطری های پلاستیکی برای کاربرد های متنوعی استفاده می شود و‌ بطری پلاستیکی به دلیل سبک بودن و جابجایی آسان و قابل بازیافت بودن مورد پسند عموم است . بطری پلاستیکی استاندارد، از لحاظ شکل ظاهری و‌ کاربرد ، انواع مختلفی دارد که عبارتند از :

  1. بطری کتابی
  2. بطری فانتزی
  3. بطری آب معدنی
  4. بطری پلاستیکی مایعات یک لیتری که برای نوشابه و آب و شوینده های مایع از آن استفاده می شود .
  5. بطری آب سرد کن : در اداره جات و بانک ها استفاده می شود
  6. بطری روغن ، در روغن گیری ها کاربرد دارد .
  7. بطری عرقیجات
  8. بطری سرکه یک لیتری

مرکز توزیع بطری دوغ شیراز

مرکز توزیع بطری دوغ شیراز

مراکز زیاد و متعددی در سطح شیراز وجود دارند که علاوه بر توزیع انواع بطری مایعات ، کار اصلی آن ها توزیع بطری مخصوص دوغ است و تمرکز ویژه ای را روی پخش این محصول دارند ‌.

توزیع و‌ پخش بطری های دوغ در شیراز توسط مراکز و فروشگاه های زیادی انجام می شود که از دو راه اینترنتی و مستقیم یا حضوری و سنتی فروش محصول مورد نظر را انجام می دهند .

در روش توزیع مستقیم ، فروشندگان می توانند از طریق وسایلی همچون تبلت و کامپیوتر و گوشی و هر وسیله ای که به اینترنت وصل می شود به سایت و شبکه مجازی مورد نظر مراجعه کرده و بعد از رویت بطری ها و مورد پسند بودن محصول از نظر کیفیت و قیمت ، آن را با پرداخت وجه خریداری کنند و به طور مستقیم و بدون دخالت واسطه ها آن را با قیمت پایین تر به دست بیاورند .

در روش سنتی ، هم وطنان شیرازی ، برای خرید بطری های دوغ به فروشگاه موردنظر مراجعه می کنند و بعد از دید و بازدید از محصول مورد نظر و مقایسه قیمت و کیفیت محصول این فروشگاه با فروشگاه های مشابه دیگر و در صورت مورد پسند بودن بطری ها آن را خریداری می کنند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما