فروش انواع بطری پلاستیکی شفاف

فروش انواع بطری پلاستیکی شفاف در وزنهای متفاوت چون 30 گرم و 17 گرم و غیره ارائه می گردد. کاربرد آنها نیز برای انبار آب گونه ها چون نوشیدنیهای مختلف می باشد. با این حال فروش انواع بطری پلاستیکی شفاف از جمله: بطری پلاستیکی شیشه ای، بطری پلاستیکی 1.5 لیتری با برند های مختلف و قیمت نهایی ارزانتر و حمل آسان به اتمام می سرد که برای خریدار و فروشنده نیز باصرفه تر می باشد.

فروش انواع بطری پلاستیکی شفاف

مشخصات انواع بطری پلاستیکی درجه یک

مشخصات انواع بطری پلاستیکی درجه یک مشخصات انواع بطری پلاستیکی درجه یک بسیار فراوان است که در ادامه مطلب مشاهده شده اند.
یکی از مشخصات انواع بطری پلاستیکی جنسهای مختلفی چون پلاستیکی شیشه ای، پلاستیکی 1.5 لیتری که در کارخانه جات ایران طراحی می گردند.

همینطور سایزهای متنوع و استانداردهای لازم می باشد که این محصول را در برگرفته است، انواع بطری پلاستیکی در صنایع دارویی، غذایی و آرایشی و بهداشتی بابت بسته بندی نوشیدنیهای گوناگون مانند نوشابه ها، آبمیوه ها، روغنهای خوراکی و انواع مکملها و … استفاده قرار می گیرد.

یکی از مشخصات مهم این بطریها شفافیت، وزن سبک، یکنواختی و ضد خرد شده است و علاوه بر رنگ کهربایی و شفاف، وزن سبک آنها حمل و نقل را راحت تر می کند؛ حتی ضد خرد بوده و در برابر ضربه ها از استحکام بالایی برخوردار می باشند.

این محصول نیز جایگزین مناسبی برای ظروف شیشه ای لذا آنها لایق بازیافت هستند و این کار سبب می شود از آلودگیهای محیط زیستی کاسته شود. علاوه براینها مقیاس نابودی راه دهنده اکسیژن نسبت به بطریهای پلی اتیلن طولانی تر و باعث می شود تا محصول عمر بالایی داشته باشد. از این راستا طراحی بسیار زیبای آنها بوده که در طرحها و رنگهای مختلف استاندارد و کیفیت بالا تولیدمی شوند.

توزیع کنندگان بطری پلاستیکی شفاف

توزیع کنندگان بطری پلاستیکی شفاف بطری پلاستیکی به دلیل طراحی بسیار استاندارد خود یکی از مناسبترین ظروف برای نگهداری نوشیدنیها و …. به شمار می رود. گفتنی است؛ توزیع کنندگان بطری پلاستیکی شفاف برای فروش بالای محصول خود تمامی مشخصات و جزئیات آن را مشخص می کنند تا خریداران با اطلاعات زیاد بتوانند کالای مورد نیاز خود را به صورت کلی و جزئی خریداری کنند.

و این روزها اگر به بازار فروش محصول سر بزنید با انواع جدیدترین بطریهای پلاستیکی شفاف ارگانیک و درجه یک مواجه خواهید شد. در ضمن قیمت انواع بطری پلاستیکی شفاف به عواملی چون کیفیت بالا، حجم، برند های مختلف، وزن و بسته بندی و … مرتبط می باشد و شما خریداران می توانید با کسب آگهی بیشتر و چگونگی خرید، کالای مورد نظر را با ارزانترین قیمت ممکن و کیفیت بالا از توزیع کنندگان محصول دریافت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما