فروش تضمینی بطری پلاستیکی

همه ما به نوعی با بطری هایی از قبیل بطری آب معدنی, بطری نوشابه و دوغ یا انواع دیگری از بطری پلاستیکی سرو کار داریم و می دانیم آنها دارای جنس پلاستیکی با معمولا گردن و دهانه ای باریک هستند, اما خانواده این محصولات بسیار بیشتر از این موارد مصرف در خوراکی ها است.

فروش تضمینی بطری پلاستیکی

آنچه درباره بطری پلاستیکی نمی دانید

آنچه درباره بطری پلاستیکی نمی دانید نمونه های مختلفی از بطریها تولید و به مشتریان ارائه می گردد. از بطری پلاستیکی ساده مورد استفاده در صنایع مختلف گرفته تا بطری هایی با طرح های زیبا و دکوری مورد استفاده در منازل و مراکز تجاری همچون رستوران ها و …همگی می توانند جزئی از این نوع بطری ها باشند.

کارخانجات تولید روغن های خوراکی و صنعتی از بطری های مخصوص به خود استفاده می کنند , در صنایع دارو سازی برای نگهداری انواع داروها از این ظروف استفاده می شود, در گاوداری ها و دامداری ها برای انتقال انواع مختلفی از تولیدات دامی از بطری های پلاستیکی مخصوص استفاده می کنند.

اندازه و سایز بطری ها متفاوت است و معمولا انواع بطری پلاستیکی از نمونه های بسیار کوچک تا اندازه های حدودا 60 لیتری تولید و به بازار عرضه می شود.

در تولید این محصولات روش های مختلفی وجود دارد که این امر وابسته به مواد بکار رفته و نیز روشها و فرایندهای تولید است.در سال 1947 برای نخستین بار این بطری ها تولید شدند اما به دلیل نوع مواد بکار رفته در آنها همانند امروز مقرون به صرفه نبودند, اما بعدها با کشف ماده ای به نام پلی اتیلن که هم ارزان بود و هم مقاوم در برابر ضربه و البته مورد تایید سازمان های بهداشتی نیز بود تولید این محصولات به صورت انبوه شروع به رشد نمود.

یکی از مواردی که می تواند یک بطری خوب را به ما معرفی نماید مقاوم بودن آن در برابر ضربه است و این امر میسر نخواهد شد مگر اینکه مواد به کار رفته در تولید آن مرغوب باشند از جمله راهکاری مناسب در تولید بطری با مقاومت بالا استفاده از فناوری نانو است که در تولیدات ما این امر به خوبی محقق شده است و درصورت افتادن و یا ضربه خوردن نمی شکنند و سوراخ نخواهند شد.

با وجود همه این تفاسیر همیشه یک نگرانی وجود دارد و آن هم تجزیه نشدن این مواد در طبیعت است و مدت زمان طولانی برای این امر مورد نیاز است پس باید مواظب بود و آنها را در طبیعت رها نکنیم.

یکی دیگر از نگرانی ها این است که بعضی از اساتید پزشکی دانشگاه هاروارد بر این باورند که استفاده از این بطری ها به میزان زیاد ممکن است سبب عقیم شدن و یا عامل سرطان باشند.

شرکت پخش بهترین بطری پلاستیکی

شرکت پخش بهترین بطری پلاستیکی شرکت پخش بهترین بطری پلاستیکی با تولید و عرضه انواع بطری های پلاستیکی مرغوب و با کیفیت جایگاه بالایی را در میان سایر رقبا دارد و مشتریان عزیز می توانند قبل از خرید برای دریافت خدمات مشاوره ای با ما از طریق راه های ارتباطی مرسوم در ارتباط باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما