فروش تضمینی کیسه زباله قابل تجزیه

کیسه زباله قابل تجزیه به کمک ما می آیند! این واقعیت که بسیار خوب هستند، تضمین تخریب سریعتر زیست محیطی پس از استفاده است. این کیسه ها واقعاً کیسه های زیست تخریب پذیر و قابل کمپوست و دارای استاندارد هستند.
لازم به یادآوری است که این نوع کیسه ها فقط باید در مواد زائد آلی و مواد غذایی استفاده شوند. ایده این است که تمام محتوای داخل کیسه ها نیز قابل تجزیه زیست است. مجموعه ما اقدام به فروش تضمینی کیسه زباله قابل تجزیه نموده است.

فروش تضمینی کیسه زباله قابل تجزیه

مشخصات کیسه زباله قابل تجزیه

مشخصات کیسه زباله قابل تجزیه برخی از مشخصات کیسه زباله قابل تجزیه است که آن را به یک محصول استثنایی تبدیل می کند. ظرفیت این کیسه های زباله قابل جمع شدن 30 لیتر است. اگرچه این مارک دارای کیسه های زیست تخریب پذیر از 6 لیتر تا 30 لیتر است.
آنها را هم بدون دستگیره در دسترس دارید (مراقب باشید، دسته هایی مانند دسته های خرید هستند) و هم دارای دسته هایی با قیمت کمی بالاتر. اگر به آنها برای سطل آشغال در خانه نیاز دارید، به احتمال زیاد ظرفیتی بین 20 تا 30 لیتر دارید.

آنها کیسه های زباله هستند که از نشاسته ذرت تولید می شوند. می توان آنها را مستقیماً درون ظرف زباله های آلی انداخت و یا می توان آنها را به مناطق تعیین شده برای تهیه كمپوست طبیعی برد. علاوه بر این، بسته بندی کیسه ها نیز قابل کمپوست و زیست محیطی است.
انگار که این کافی نیست، جوهر هایی که برای رنگ آمیزی نشاسته ذرت استفاده می شوند از دانه های سویا تهیه می شوند. همه 100٪ طبیعی است. مطمئن باشید این کیسه های زباله اکولوژیکی کاملاً محترم به محیط زیست هستند.

علاوه بر این، آنها کیسه های کاملاً کاربردی مانند کیسه های پلاستیکی سنتی هستند. آنها می توانند تا 7.5 کیلوگرم بار را تحمل کنند و ضد آب هستند به طوری که هیچ مایعی از پایین خارج نمی شود. آنها طبق استاندارد EN 13432 دارای گواهینامه 100٪ زیست تخریب پذیر و قابل شستشو هستند. آنها حاوی پلی اتیلن، پلاستیک یا مواد اصلاح شده ژنتیکی نیستند.

قیمت کیسه زباله قابل تجزیه

قیمت کیسه زباله قابل تجزیه شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت کیسه زباله قابل تجزیه و یا ثبت سفارش آن با ما تماس حاصل نمایید. بهتر است گام های کوچکی در جهت آینده پایدارتر برداریم تا اینکه مدام از چقدر دنیا بد شکایت کنیم بدون اینکه کاری برای تغییر حتی کمی آن انجام دهیم. این باید کافی باشد تا شما سبک زندگی خود را کمی تغییر دهید تا تضمین کند که فرزندان یا نوه های شما کمی بهتر خواهند شد.
تفاوت بین کیسه زیست تخریب پذیر و کیسه قابل شستشو اکثر مردم ممکن است کمی با این اصطلاحات که اغلب به طور مترادف استفاده می شوند اشتباه گرفته شوند. حتی در پرونده های بسیاری از محصولات، تولید کننده خود می تواند منجر به سردرگمی شود، بنابراین شما باید کاملاً مطلع باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما