فروش سفره یکبار مصرف کیلویی

سفره یکبار مصرف کیلویی برای استفاده بهترین گزینه بوده و شما می توانید پس از مصرف آن را جمع کرده و داخل سطح زباله قرار دهید چون نیازی به شستن ندارد. این مصنوعات به صورت ساده و طرحدار تولید می شوند و هر کدام طرفداران خاص خود را دارند. فروش سفره یکبار مصرف در متراژهای مختلف و به صورت متری و رولی انجام می شود که هر کدام نرخ مختص به خود را دارند. هر چه حجم فروش بیشتر می شود نرخ کمتری پیدا می کند.

فروش سفره یکبار مصرف کیلویی

انواع مختلف سفره یکبار مصرف

انواع مختلف سفره یکبار مصرف تولیدی انواع مختلف سفره یکبار مصرف را به بازار عرصه می کند و با این کار بر انتخاب مشتریان تاثیر زیادی می گذارد. این تولیدات از نظر شکل ظاهری به ۲ دسته مجزا تقسیم می شوند:

  • مات
  • شفاف

نمونه های مات همیشه ضخامت بیشتری دارند و در زمان استفاده دچار پارگی نمی شوند. از نظر طرح و رنگ هم می توان آنها را به ساده و طرحدار تقسیم بندی کرد که هر کدام جلوه خاصی دارند. این سفره ها دارای طول و عرض های مختلفی هستند و روی هر سطحی را به خوبی پوشش می دهند بدین ترتیب شما می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

این تنوع بالا به رونق گرفتن بازار هم کمک زیادی کرده است. مدل های ضخیم تر دوام بیشتری دارند و در زمان مصرف دچار پارگی نمی شوند. رنگ آنها ثابت است و در مجاورت مواد شوینده دچار افت کیفیت و تغییر رنگ نمی شوند و کیفیت خود را به خوبی حفظ می کنند.

قیمت سفره یکبار مصرف کیلویی

قیمت سفره یکبار مصرف کیلویی قیمت سفره کیلویی در بازار مناسب تر از نمونه های تکی و متری است. برای استعلام قیمت روش های مختلفی پیش روی مشتری قرار دارد و می تواند از طریق این سایت به راحتی نرخ های روز را مشاهده کند. این قیمت ها بر اساس کیفیت و نوع و نحوه و میزان فروش محصول مشخص می شود.

به طوری که هر چه کیفیت بالاتر باشد علاوه بر دوام و ماندگاری بیشتر ارزش بالاتری را هم در بازار به خود اختصاص می دهد. در حال حاضر نرخ ها روزانه در حال تغییر و افزایش هستند که دلیل این افزایش نرخ ها شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه می باشد.

نمایندگی ها بهترین واسطه های میان تولید کنندگان و خریداران هستند که محصول را با نرخ هایی فوق العاده به فروش می رسانند. سفره ها در شرکت های مختلفی ساخته می شوند که هر کدام قیمت های مختلفی را برای اجناس خود در نظر می گیرند.

این کالا بیشتر به صورت عمده فروخته می شوند، چون فاکتور های بسته بندی به خوبی رعایت می شود. وجود برند های مختلف باعث شده در زمان استعلام با قیمت های متفاوتی روبه رو شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما