فروش مستقیم دبه چهار لیتری

یکی از ظروف مورد استفاده در صنعت بسته بندی یک دبه چهار لیتری است. این ظروف در اشکال و رنگهای مختلف تولید می شوند و برای کارخانه های مختلف برای پاک کننده های بسته بندی مانند مایع دستشویی ، مایع ظرفشویی و مایع سفید کننده یا مایعات خوراکی مانند آب میوه ، سرکه یا شربت و سایر مواد شیمیایی عرضه می شوند. سطل نیز به صورت آنلاین به فروش می رسد و می توان آن را در سایت های اینترنتی سفارش داد و در محل تحویل داد و در محل تحویل گرفت.

فروش مستقیم دبه چهار لیتری

راهنمای خرید برترین انواع دبه پلاستیکی

راهنمای خرید برترین انواع دبه پلاستیکی

کارخانجات مختلف بر حسب نیاز و سلیقه خود دبه پلاستیکی دسته دار و دبه پلاستیکی شفاف را در شکل و رنگ دلخواه تهیه و خریداری می نمایند و از آن ها برای بسته بندی محصولات استفاده می کنند.دبه هاي پلاستیکی در انواع مختلفی که تولید می شوند پس از طی کردن مراحل تولید و آماده سازی به قسمت واحد کنترل کیفی رفته و تست هایی بر روی آن ها انجام می گیرد تا از لحاظ مقاومت و آب بندی به تأیید برسند سپس برای عرضه روانه بازار فروش می گردند

. قیمت دبه هاي پلاستیکی بر حسب اینکه از مواد اولیه نو ساخته شده و درجه یک باشد و یا اینکه از مواد بازیافتی تولید شده و در درجه های دو و سه قرار داشته باشد متفاوت است. برای مشاهده انواع دبه هاي پلاستیکی در ابعاد و اشکال مختلف می توانید به سایت فروش مراجعه نموده و در در آن جا ازتصاویر دبه های موجود همراه با مشخصات آن ها دیدن نمایید.

تولیدکنندگان دبه چهار لیتری

تولیدکنندگان دبه چهار لیتری

یکی دیگر از مزایای این دستگاه ها این است که سرعت تولید بالایی دارند و امک ان ایجاد قطعات پیچیده با استفاده از آن وجود دارد. یکی از معایب دستگاههای پنوماتیک که برای تولید سطل پلاستیکی 4 لیتری استفاده می شود این است که دسترسی به اجزای داخلی دستگاه محدودتر است و قطعات تولیدی معمولاً از استحکام کمتری برخوردارند. یکی دیگر از مزایای این ماشین ها این است که سرعت تولید بالایی دارند و امکان ایجاد قطعات پیچیده با استفاده از آن وجود دارد.

یکی از معایب دستگاههای پنوماتیک که برای تولید سطل پلاستیکی 4 لیتری استفاده می شود این است که دسترسی به اجزای داخلی دستگاه محدودتر است و قطعات تولیدی معمولاً از استحکام کمتری برخوردارند. یکی دیگر از معایب دستگاههای پنوماتیک این است که دقت کمتری دارند و در بیشتر موارد محصول دارای زائده هایی است که منجر به تولید ناقص می شود. در این موارد ، اپراتور با استفاده از تجهیزات مختلف زائده های سطل پلاستیکی 4 لیتری را می گیرد و در نهایت محصولی کاملاً مرتب و بی عیب و نقص تولید می کند.

ساختار گالن پلاستیکی 4 لیتری به گونه ای است که نسبت به حجم ذخیره مایعات فضای تقریباً کمی را اشغال می کند. می توان گفت ارتفاع این بطری ها 28 سانتی متر و قطر آنها حدود 15 سانتی متر است. ساختار استاندارد و طراحی هوشمندانه این بطری ها ویژگی های مفیدی را در ساختار نهایی بطری ایجاد کرده است. دسته ای که برای نگه داشتن و حرکت بطری طراحی شده است در قسمت بالایی و نزدیک به درب بطری ایجاد شده است. با استفاده از این دسته ، جابجایی و حمل بطری ها بسیار راحت تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما