قیمت انواع بطری پلاستیکی دو لیتری

بطری پلاستیکی دو لیتری مدلی خاص از بطری ها می باشد که در بسیاری از صنایع کارایی دارد و در شکل های مختلفی تولید می شوند که رنگ و مدل آنها بر اساس استفاده هایی که دارند، معین می گردد. قیمت انواع بطری پلاستیکی دو لیتری نیز بسیار مناسب و ارقامی مقرون به صرفه دارد که با توجه به مدل بطری ها متفاوت می باشد و مناسب ترین نرخ های آن را در این مجموعه می توانید شاهد باشید.

قیمت انواع بطری پلاستیکی دو لیتری

کاربرد انواع بطری پلاستیکی دو لیتری

کاربرد انواع بطری پلاستیکی دو لیتری بطری های پلاستیکی از متریال های مهم هستند که هر روزه با آنها سروکار داریم و از انواع خوراکی مانند شیر، نوشیدنی ها و… گرفته تا انواع شوینده ها و سموم و مواد شیمیایی در آنها بسته بندی می شوند که هر کدام از این صنایع از نوع خاصی از بطری ها استفاده می کند؛ بنابراین بطری ها کاربرد های بسیار گسترده ای دارند و از همه آنها در جهت بسته بندی کردن مواد استفاده می گردد.

از جمله رایج ترین کاربرد های بطری ها، همانطور که در بالا هم اشاره شد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بسته بندی کردن لبنیات، مانند دوغ، شیر و…
  • بطری پلاستیکی آب
  • بسته بندی کردن مواد شوینده نظیر انواع مایع دست شویی، ظرف شویی، جوهر نمک، وایتکس و سفید کننده و…
  • آماده کردن نوشیدنی هایی مانند آبمیوه
  • بسته بندی عرقیجات
  • بسته بندی کردن کود های مایع و سموم کشاورزی
  • نگهداری اسید ها و حلال های صنعتی و مواد مشابه

و… که در هر کدام از موارد فوق معیار های مشخصی برای بطری ها در نظر گرفته می شود که از روی بطری ها تا حدودی می توان به محتویات موجود در آنها پی برد، همچنین نوع مواد پلاستیکی که در آنها به کار می رود، بسته به نوع محصولات، ممکن است از نوع درجه یک یا دو و شفاف یا رنگی باشد.

شرکت صادراتی انواع بطری پلاستیکی دو لیتری

شرکت صادراتی انواع بطری پلاستیکی دو لیتری امروزه تولید انواع بطری پلاستیکی صنعتی بر اساس نیاز مشتریان تولید می گردد که از کیفیت ممتازی برخوردار می باشند و با توجه به نیاز بالایی که به آنها وجود دارد، تولید آنها به صورت اختصاصی انجام می شود.

در شرکت صادراتی انواع بطری پلاستیکی دو لیتری بهترین مدل های این وسیله عرضه می شوند که در تولید آنها به مقدار کافی دقت شده است و استاندارد های لازم را داشته و گنجایش آنها درست به اندازه 2 لیتر می باشد که عرضه این بطری ها به طور کلی انجام می شود و به این ترتیب خرید آنها در هر مکانی راحت می باشد.

بطری های پلاستیکی دو لیتری با قیمت های بسیار مناسبی هم به فروش می رسند که مدل های مختلف آنها دارای نرخ های مصوب هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما