قیمت خرید کیسه زباله فانتزی

انواع کیسه زباله فانتزی به طور جهانی مورد استفاده قرار می گیرند، هم در خانه ها و هم در مشاغل ما که می توانیم آنها را پیدا کنیم. اهمیت کیسه های زباله با کیفیت خوب این است که در غیر این صورت بوی بیشتری وجود خواهد داشت و احتمال نشت وجود دارد. ما با بهترین قیمت خرید، کیسه زباله فانتزی را ارئه می دهیم.

قیمت خرید کیسه زباله فانتزی

مشخصات کیسه زباله فانتزی

مشخصات کیسه زباله فانتزی اولین عنصر برای تهیه کیسه زباله فانتزی مواد اولیه مورد استفاده است که مشخصات کیسه فانتزی را تعریف می کند. نفت خام یا گاز طبیعی تا زمانی که اتیلن تولید کند گرم می شود. این گاز با اعمال گرما و فشار در یک راکتور به پلی اتیلن پودری تبدیل می شود. سپس پلی اتیلن در یک اکسترودر ذوب می شود و با فشار دادن مواد از سوراخ های سوراخ دار، به صورت گرانول های پلی اتیلن در می آید.

این گرانول ها پایه ای برای تولید محصولات جدید هستند. علاوه بر محصولات جدید، محصولات بازیافتی نیز وجود دارد. تنظیم مجدد لازم برای تولید مورد دوم، از جمله سایر راهها، با تکه تکه کردن، شستشو، خشک کردن و دانه بندی مواد تیمار شده از محصولات پلاستیکی که قبلاً استفاده شده است، تولید می شود. رنگ تنظیم مجدد از رنگ فیلم های استفاده شده تولید می شود.

استحکام بالا در همه کیسه ها برای جلوگیری از شکستگی هایی که می توانند فاجعه بار باشند. پس از تمیز کردن یا جمع آوری زباله، هیچ چیز بدتر از پارگی کیسه، ریختن کل فضای داخلی و وسط کمترین مکان مشخص مانند راهرو، خیابان و غیره نیست. به همین دلیل شما باید به دنبال مواد مقاوم و با کیفیت باشید.
بسته شدن آسان، با بندهای راحت که هنگام کشیده شدن، کیسه را بسته و به نوبه خود به عنوان یک دسته برای نگه داشتن کیف عمل می کنند. این ویژگی همچنین برای تحمل وزن تقویت شده و اغلب برای مشاهده آسان رنگ متفاوتی از کیف دارد.

توزیع کیسه زباله فانتزی

توزیع کیسه زباله فانتزی مجموعه ما اقدام به توزیع کیسه زباله فانتزی به صورت آنلاین نموده است. در تولید کیسه فانتزی با اصطلاحاً اکستروژن فیلم دمیده، گرانول در مراحل مختلف گرم شده و تحت فشار قرار می گیرد، به ماده ای ضخیم تبدیل می شود و متعاقباً توسط سر دمنده به سمت بالا فشار داده می شود، مانند یک حباب متورم می شود و از بالا استخراج می شود.
کیسه هایی با اندازه های مختلف به گونه ای که کاملاً با سطل یا ظرفی که در آن قرار می دهیم سازگار شود. بنابراین باید در نظر داشته باشیم که: عرض کیسه زباله باید برابر با محیط سطل آشغال یا سطل زباله تقسیم بر دو + 10٪ باشد. طول کیسه زباله باید برابر با ارتفاع سطل زباله یا سطل زباله به علاوه عرض پایین باشد، تقسیم بر دو و به این 10٪ اضافی باید اضافه شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما