قیمت خرید کیسه زباله متوسط بادوک

کیسه زباله متوسط بادوک محصولی فوق العاده و با کیفیت است که از مواد اولیه مرغوب تولید شده است و مرغوب ترین کیسه زباله تولید شده در ایران محسوب می شود. قیمت خرید کیسه زباله متوسط بادوک در این وب سایت بسیار ارزان تر از قیمت آن در سایر مراکز فروش سراسر کشور است و شما می توانید با خرید این محصول از مزایای بی شمار آن بهره مند شوید.

قیمت خرید کیسه زباله متوسط بادوک

مشخصات کیسه زباله متوسط بادوک

مشخصات کیسه زباله متوسط بادوک مشخصات کیسه زباله متوسط بادوک باعث شده است که این محصول طرفداران بسیاری داشته باشد و خریداران آن، از خرید این محصول کاملا رضایت داشته باشند.

این کیسه زباله در اندازه متوسط تولید می شود و دارای دو بند در قسمت بالایی کیسه می باشد که شما می توانید پس از پر شدن کیسه، این دو بند را به هم گره زده تا محتویات درون کیسه بیرون نریزد.

این کیسه زباله از پلاستیک های بسیار مقاوم تولید شده است که به راحتی پاره نمی شود و بنابراین شما با خیال راحت می توانید این کیسه را پر کرده و با آسودگی خاطر آن را جابه جا کنید.

پلاستیک استفاده شده در این کیسه زباله پلاستیک های زیست تخریب پذیر بوده که پس از ورود به محیط زیست مدت زمان زیادی در طبیعت باقی نمی ماند و به زودی تجزیه می شود و بنابراین به محیط زیست و زندگی جانداران آسیبی نمی رساند.

این کیسه طراحی منحصر به فردی دارد و شما می توانید به راحتی آن را درون سطل زباله قرار دهید و زباله هایتان را درون آن بریزید. کیسه بادوک کیفیت بی نظیری داشته و از ایجاد بوی بد جلوگیری می کند.

فروشنده کیسه زباله متوسط بادوک

فروشنده کیسه زباله متوسط بادوک کیسه متوسط بادوک از مواد اولیه با کیفیت تولید شده است و پس از تولید در بسته بندی های مرغوب بیست تایی بسته بندی می شود. بسته بندی این کیسه زباله به صورت رولی بوده و شما می توانید به راحتی کیسه زباله بردارید.

فروشنده کیسه متوسط این کیسه زباله با کیفیت را با قیمتی بسیار مناسب تر در این وب سایت به فروش می رساند و شما می توانید این محصول مرغوب و درجه یک را با قیمتی بسیار مناسب تر از این وب سایت خریداری نمایید.

برای خرید این محصول به صورت عمده و جزئی فقط کافی است سفارش خود را در این وب سایت ثبت نموده و پس از چند روز این محصول درجه را به صورت غیر حضوری درب منزل خود تحویل بگیرید.

این محصول برای طبیعت بی خطر بوده و بنابراین اگر دوست دار محیط زیست هستید با خرید و استفاده از این کیسه زباله به احیای محیط زیست کمک کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما