قیمت سفره یکبار مصرف ضخیم

تنوع در دنیای سفره های یکبار مصرف بسیار زیاد می باشد، سفره های یکبار مصرف ضخیم به هیچ عنوان آب و مایعات را از خود عبور نمی دهند و در بالاترین سطح کیفی خود تولید شده اند. قیمت سفره یکبار مصرف ضخیم به عوامل بسیاری بستگی دارد، از مهم ترین آن ها جنس سفره می باشد، اما شما با تهیه عمده این سری از محصولات می توانید خرید خود را به صرفه تر کنید و با نازل ترین قیمت محصول را تهیه نمایید.

قیمت سفره یکبار مصرف ضخیم

بررسی کیفیت سفره یکبار مصرف

بررسی کیفیت سفره یکبار مصرف سفره یکبار مصرف در مهمانی ها، گردش، سفر و… به وفور استفاده می شود.

از انواع سفره یکبار مصرف می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

  • سفره یکبار مصرف پلیمر
  • سفره یکبار مصرف کاغذی
  • سفره یکبار مصرف OPP

از پرطرفدارترین و قدیمی ترین انواع سفره های یکبار مصرف می توانیم به سفره های پلی اتیلنی اشاره داشته باشیم. این سفره ها از ضخامت بالایی برخوردارند و دارای طرح هایی متنوع هستند. سفره‌ های پلی اتیلنی نازک در متراژ ۲۵ تا ۳۵ متری در بازار به وفور یافت می شوند. این نمونه سفره ها دارای ۸ تا ۱۰ گرم وزن هستند. نمونه های ضخیم تر آن ها به عنوان سفره‌ های مجلسی معرفی می شوند.

سفره یکبار مصرف کاغذی نیز سفره های ضخیمی هستند که از دو لایه تشکیل شده اند، یک لایه پلی اتیلن بوده و لایه دیگر آن ها از جنس کاغذ است. این سفره ها از ظاهری شکیل برخوردار می باشند که آب و مایعات دیگر را از خود عبور نمی دهند‌.

سفره های یکبار مصرف OPP از جدیدترین انواع سفره یکبار مصرف هستند که شفاف می باشند. این سفره ها از نظر شکل ظاهری تفاوت زیادی با سفره های پلی اتیلنی ندارند، اما از آن ها گران تر می باشند.

مرکز خرید سفره یکبار مصرف ضخیم

مرکز خرید سفره یکبار مصرف ضخیم سفره یکبار مصرف از کارایی بسیار زیادی برخوردارند و به همین دلیل بسیاری از افراد در انتخاب محصول دچار سردرگمی خواهند شد. در سال های اخیر استفاده از انواع سفره یکبار مصرف با رشد بسیار زیادی مواجه شده است و به همین دلیل تولیدکنندگان این امر تمام تلاش خود را انجام می دهند تا بهترین و با کیفیت ترین انواع سفره یکبار مصرف را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

در هنگام خرید سفره یکبار مصرف، شما باید به بررسی کیفیت سفره یکبار مصرف خود بپردازید، در این زمینه مراکز خرید بسیار زیادی وجود دارند که بهترین و با کیفیت ترین انواع سفره را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهند. در مواردی این مراکز به ارائه عمده سفره می پردازند. شما با خرید عمده خود میذتوانید نازل ترین قیمت محصولات خود را تهیه نمایید و در این صورت خریدی به صرفه را تجربه خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما