قیمت سفره یکبار مصرف ۱۰۰ متری

سفره یکبار مصرف مانند بسیاری از وسایل یکبار مصرف دیگر بسیار کاربردی می‌باشد. امروزه به دلیل این که بسیاری از افراد وقت کافی برای تمیز کردن سفره ندارند و انجام این کار را حتی سخت تر از شستن ظرف میدانند به سفره های یکبار مصرف روی می‌آورند.

سفره های یکبار مصرف در متراژ های مختلفی تولید شده است که وابسته به جنس کالا و متراژ قیمت گذاری می‌شوند سفره یکبار مصرف ۱۰۰ متری یکی از انواع این محصول می باشد که از نظر اقتصادی توصیه می‌گردد.

قیمت سفره یکبار مصرف 100 متری

راهنمای انتخاب سفره یکبار مصرف

انتخاب سفره یکبار مصرف با توجه به جنس سفره و علی الخصوص متراژ سفره صورت می پذیرد. این سفره های یکبار مصرف در متراژ بالا برای پذیرایی در مراسماتی مناسب است که تعداد بالایی از افراد حضور دارند. به طور مثال در مساجد که مراسماتی نظیره ولیمه و همچنین عزاداری ماه محرم که افراد زیادی حضور دارند و امکان تمیز کردن سفره به دلیل زمان بر بودن وجود ندارد.

نکته دیگر در خصوص این امر این است که اگر یک غذای چرب بر روی این سفره ریخته شود دیگر دغدغه تمیز کردن آن وجود ندارد؛ به راحتی و در کمترین زمان می توان آن را جمع کرد. در رستوران ها نیز که رفت و آمد ها زیاد می باشد و به دلیل کمبود وقت نمیتوان از سفره های معمولی استفاده کرد. همچنین لازم به ذکر است، سفره یکبار مصرف در جنس های مختلف عرضه می گردد، مانند کاغذی و نایلونی، که هر کدام از این سفره ها در طرح های مختلف و همچنین متراژ های گوناگون با توجه به نیاز مشتری در بازار موجود می‌باشند.

لازم به ذکر است که این سفره ها فقط برای غذاخوری استفاده نمیشوند و کاربردهای دیگری نیز دارند؛ برای مثال میتوان از این سفره ها برای بازی کردن کودکان که احتمال کثیف کاری وجود دارد استفاده کرد و این سفره را پهن کرد تا کودکان با خیال راحت بر روی آن بازی کنند. از مزایای این سفره می توان اشاره داشت به این که این سفره ها امکان این را دارند که در متراژ های یک متر یک متر قطعه بندی شده باشند که میتوان این ویژگی را از روی بسته بندی محصول تشخیص داد.

راهنمای انتخاب سفره یکبار مصرف

فروشنده سفره یکبار مصرف ۱۰۰ متری

فروشگاه ها و هایپر مارکت های معتبری در سراسر کشور وجود دارد که در زمینه فروش سفره یکبار مصرف نیز فعالیت دارند‌. یک فروشنده سفره یکبار مصرف باید اطلاعات کافی در مورد متراژ سفره و همچنین کیفیت و قیمت آن داشته باشد تا بتواند در صورت لزوم آن را در اختیار مشتری قرار دهد.

این فروشندگان باید این اطمینان را به مشتری بدهند که کیفیت محصولی که ارائه شده متناسب با قیمت آن است تا مشتری بتواند با اطمینان خرید را انجام دهد.

فروشنده سفره یکبار مصرف 100 متری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما