قیمت عمده کیسه زباله رنگی بزرگ

امروزه در سراسر ایران برای جمع آوری آشغال از کیسه های زباله استفاده میشود.این کیسه های زباله در مکان های مختلف از جمله: بیمارستان ها,مدارس،دانشگاه ها،خانه ها،محل کار،درمانگاه ها و ….. استفاده می‌شود.

به جای استفاده از کیسه های زباله میتوان از ساک خرید که قابل شستشو بوده و پارچه ای هستند استفاده کرد.

این کیسه های زباله برای محیط زیست و جانورانی که در دریا و یا خشکی زندگی میکنند اصلا خوب نیست و زندگی آنها را به خطر می انداز و سال های طولانی طول میکشد تا از بین بروند.

متاسفانه امروزه مردم به محیط زیست اهمیتی نمی‌دهند و زباله های خود را در دریا،خشکی،خیابان،و…..رها میکنند.

کیسه های زباله را از بازیافت مواد پلاستیکی و…. درست میکنند.

کیسه های زباله را میتوان هم به صورت رولی هم به صورت بسته بندی خریداری کرد.

کیسه زباله بزرگ را میتوان در مکان های پر تردد مثل بیمارستان ها،دانشگاه ها،مراکز خرید،و….. استفاده کرد.

قیمت عمده کیسه زباله رنگی بزرگ در حال حاضر از 400000ریال شروع میشود .

قیمت عمده کیسه زباله رنگی بزرگ

مواد اولیه برای تولید کیسه زباله رنگی

مواد اولیه برای تولید کیسه زباله رنگی مواد اولیه برای تولید کیسه زباله رنگی:

الیاف شیشه ،اتیلن،مستریچ و….می باشد این مواد با هم ترکیب شده و پس گذراندن مراحل مختلف تبدیل به یک حالت بازگردانده میشوند و بعد از عبور از این مرحله کیسه زباله آماده می‌شود.

نکته مهم:در هر کارخونه مواد تشکیل دهنده ساخت کیسه زباله متفاوت است و هر شرکت از یک فرمول متفاوت برای ساختن آن استفاده میکند.

کیسه زباله در رنگ ها و ابعاد مختلف وجود دارد.پر کاربرد ترین آن رنگ مشکی می باشد. اما در رنگ های سبز،صورتی،سفید،ابی،و…..نیز وجود دارد.

بهتر است برای حفظ محیط زیست زباله های خود را تفکیک کنیم و همه ی زباله ها را درون یک کیسه نریزیم.اینطوری نسل حیوانات منقرض نمیشود،زباله ها جذب محیط نمیشوند،درخت ها از بین نمی‌رود و از همه مهم تر سلامتی انسان به خطر نمی افتد و جهان برای نسل های بعد باقی میماند.

هرچه به فکر محیط زیست خود نباشیم بیماری بیشتر میشود،موش و سوسک و سایر حیوانات در خانه ها و خیابان ها زیاد میشود.

بازار فروش کیسه زباله رنگی بزرگ

بازار فروش کیسه زباله رنگی بزرگ امروزه بازار فروش کیسه زباله رنگی بزرگ زیاد شده و هم بصورت عمده و هم بصورت تکی میتوان تهیه نمود.

میتوان به صورت آنلاین از سایت های معتبر تهیه کرد،میتوان از مراکز فروش مواد شوینده و بهداشتی،بازار بزرگ تهران بصورت ارزان تر،پلاستیک فروش ها،و…. تهیه نمود.

در حال حاضر بازار رقابت داغ شده و به دلیل استفاده بی رویه مردم از این محصول تعداد تقاضا آن بالا رفته است و رقبای بیشتری برای جذب مشتری و فروش محصولات خود در تلاش هستند تا بازار را در دست بگیرند و بتوانند برای محصولات خود مشتری بیشتری جذب کنند تا فروش‌ محصولات آن ها بیشتر شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما