قیمت لیوان یکبار مصرف 400 سی سی

گسترش استفاده از ظروف یکبار مصرف باعث شده تا با افزایش عرضه این محصولات، حتی بیش از گذشته روبرو باشیم. اما یکی از این ظروف که به وفور استفاده شده، لیوان یکبار مصرف است که ظرفیت و حجم های متعددی از آن موجود می باشد، مانند لیوان یکبار مصرف 400 سی سی که حجمی کافی را به خود اختصاص داده و یکی دیگر از نقاط قوت آن، مناسب بودن قیمت لیوان یکبار مصرف مذکور می باشد.

قیمت لیوان یکبار مصرف 400 سی سی

مشخصات لیوان یکبار مصرف درجه یک

مشخصات لیوان یکبار مصرف درجه یک سبک و نوع زندگی به کلی تغییر یافته و دیگر مانند سابق نیست که مردم تنها از ظروف اصلی برای سرو و مصرف انواع غذا استفاده نمایند، بلکه در کنار آنها به کاربرد انواع دیگری همچون ظروف یکبار مصرف هم روی آورده و با وجود آنها به راحتی بسیار دست یافته اند.
حالا ظروف یکبار مصرف، حسابی جای خود را بین افراد باز کرده و چه بسا که بیشتر از ظروف اصلی مورد استفاده قرار می گیرند، مخصوصاً در عصر حاضر که به دلیل مشغله های زیاد افراد، فرصت محدودی در اختیارشان قرار داشته و نمی توانند مواد غذایی مورد نیاز خود را همیشه در ظروف اصلی میل کنند، چرا که بعد از آن مجبورند این ظروف را بشویند.

اما در اشاره به یکی از پرکاربردترین انواع ظروف یکبار مصرف می توان به لیوان یکبار مصرف اشاره کرد که در جنس های متنوع پلاستیکی و کاغذی به چشم می خورد.
در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر مشخصات لیوان یکبار مصرف درجه یک:

  1. اگر این لیوان از جنس پلاستیکی باشد، بدنه کاملاً شفافی داشته و همچنین استحکام آن مناسب است، نه خیلی شل که به دست گرفتن آن ممکن نباشد و نه خیلی سفت.
  2. لیوان های کاغذی هم دیواره نسبتاً ضخیم و مستحکمی داشته و به خوبی از عهده نگهداری نوشیدنی های داغ و حتی خیلی سرد هم به خوبی بر می آیند.
  3. از دیگر مشخصاتی که بین این لیوان ها مشترک بوده و اختصاص به یک لیوان یکبار مصرف مناسب دارد، بی بو بودن است، یعنی هیچ بوی نامطبوع و مشکوکی را از آنها نمی توان حس کرد.

فروش مستقیم لیوان یکبار مصرف 400 سی سی

فروش مستقیم لیوان یکبار مصرف 400 سی سی امروزه لیوان های یکبار مصرف، بیشتر از هر ظروف دیگری مورد استفاده قرار گرفته و چه در مصارف خانگی و چه برای مصارف عمومی به کار می آیند.
در واقع از این لیوان ها جهت سرو انواع نوشیدنی کاربرد به عمل آورده و استفاده از آنها در مراسم های مختلف شادی، عزا، نذری و … مرسوم گردیده است و حتی افراد برای پیک نیک و اینکه بارشان را سبک تر نمایند، این لیوان ها را با خود حمل می کنند.

اما یکی از بهترین و پرفروش ترین لیوان های یکبار مصرف که از لحاظ ظرفیت نیز عالی به نظر می رسد، لیوان یکبار مصرف 400 سی سی می باشد که با تکیه بر مواد پلی پروپیلن ساخته شده و از بهداشت و سلامت 100 درصد برخوردار می باشد.
اکنون فروش مستقیم لیوان یکبار مصرف 400 سی سی شفاف و درجه یک آغاز شده و می توانید اقدامات لازم جهت سفارش آن به صورت عمده را سریعاً انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما